Card image cap

Připlavaly k nám rybičky

Správce DarkenDrake a další lidi z dev si vzali do parády systém na rybaření a udělali velkou aktualizaci, kterou jste už jistě mohli poznat na 1.16 Skyblock nebo Oneblock serverech a nově i na Survivalu.


Místo obyčejných několika typu ryb, jak tomu bylo předtím, tak můžete nově chytnout až 84 různých druhů pojmenovaných podle skutečných ryb! Ryby můžete chytit až v 7 různých raritách. Každá ryba má určenou svou minimální a maximální délku a cenu za prodej. Každá ryba má svůj rýmovaný popisek.


Každá ryba se navíc objevuje pouze za určitých podmínek. Některé můžete chytit pouze když prší a jsou blesky, jiné zase když je krásné počasí a tak dále. Na některé se zase můžete posilnit lektvarem síly a chytit tak ještě větší rybu!


Na Survivalu 1.16 jsou tyto podmínky ještě dále rozšířeny i o biomy. Některé tak můžete chytit například jen ve sněžných biomech, v teplých oceánech nebo v endu, kde nejdete dalších 7 speciálně navržených ryb.


Dále byly upraveny odměny za první místa. První místo získává 15k money a speciální klíč, druhé až třetí 10k money a speciální klíč, čtvrté až páté 5k money a vote klíč.


Přeji úspěšný rybolov

Prochedary

Status
Online: -1
mc.basicland.cz
Online: 57
ts3.basicland.cz
Sociální sítě
Hlasování
Partneři
Reklama
Discord