Card image cap

Rozšíření mapy Atlanta

Je to už pár let, kdy se přidala nová mapa Atlanta. Hráči ovšem měli přístup pouze do hlavní městské částí a všechny věci okolo byly nepřístupné. To se ovšem dnešním dnem mění.


Přibylo nám nové město Woodbury, které poskytuje non PvP zónu, ale pozor, protože není pod ochranou, tak se zde objevují i zombie. Pro nováčky to tak nemusí být úplně bezpečné místo. Dostanete se tam příkaz /woodbury.


Z nového městečka se pak můžete vydat různými směry. Například vlevo, kde narazíte na povrchovou těžbu nebo na menší obchodní centrum. Dále můžete taky narazit na velkou věznici s ostnatými ploty a hlídkovými věžemi. Rovně pak máte dlouhou táhlou dálnici, která Vás zavede zpět do města Atlanta.


Vydáte-li se vpravo, tak po pravé straně narazíte na koleje, které Vás zavedou až do místa s názvem Terminus, kde se dříve nacházelo útočiště pro všechny přeživší. Jelikož se jedná o starou pilu, tak zde můžete najít i menší nádraží pro převoz nerostných surovin. Pokud ale projdete koleje a proderete se hustým lesem, tak narazíte na menší vilu s golfovým hřištěm. 


Zajímavé místečka můžete ovšem najít po celé mapě i mimo cesty. Celou mapu si můžete zobrazit na našich stránkách https://basicland.cz/dynmap/?server=zombie. Akorát vpravo si přepněte svět na Zombie_map_2. Na mapě budou ještě probíhat některé úpravy terénu nebo interiéru.


Mimo rozšíření mapy také došlo k úpravy spawn rate, kdy se na mapě objevují více gianti a NPC.


Přeji příjemné hraní

Prochedary

Status
Online: -1
mc.basicland.cz
Online: 57
ts3.basicland.cz
Sociální sítě
Hlasování
Partneři
Reklama
Discord