Card image cap

OneBlock Beta

Po 3 týdnech, kdy došlo k uzavření Alfa, proběhne slavnostní otevření OneBlocku Beta! Server se spouští ve středu 21.4.2021 v 17:00. Na server se půjde připojit pouze 1.16+.


Server bude v tuto fázi dostupný pro všechny hráče a doufejme, že i bez následného wipe při ukončení Beta verze.


Pro zopakování si řekneme, co to vůbec Oneblock je. Místo generátoru, který znáte ze Skyblocku, začínáte s jedním jediným blokem, který když kopete, tak se mění na další a další bloky. Postupně tak získáte všechny důležité suroviny pro vytvoření farmy a celkově svůj ostrov. S dalším a další fázi budete dostávat nové bloky potřebné pro další rozvoj a plnění úkolů. Nebude chybět ani vedlejší aktivita v podobě chytání ryb, hledání dárků na spawnu nebo otevírání truhel z hlasování. Pro zjednodušení hratelnosti Vám mohou posloužit třeba speciální nástroje, spawnery a jiné premium itemy, které znáte ze Skyblocku nebo Survivalu.


Během příprav serveru na Betu došlo i k přidání nových funkcionalit. Například systém prestige, který Vám umožní hrát OneBlock pořád dokola. Můžete tak flexit s levelem prestige, který se bude zobrazovat v chatu. Další zajímavostí je výkup v shopu, kde cena reaguje na počty prodaných kusů a buď se snižuje nebo zvyšuje. Tento systém je pro nás zcela nový, takže budeme rádi za jakékoliv připomínky.


Více si třeba řekneme zase v samostatném příspěvku.


Přeji příjemné hraní

Prochedary

Status
Online: 125
mc.basicland.cz
Online: 57
ts3.basicland.cz
Sociální sítě
Hlasování
Partneři
Reklama
Discord