Card image cap

Creative 1.16

Dnes v úterý 6.4.2021 v 16:00 proběhne slavnostní otevření nového serveru Creative 1.16! Na server se půjde připojit s verzi MC klienta 1.8 – 1.16.5. Doporučujeme ale používat nejnovější verzi, abyste nepřicházeli o nějaké zážitky a vyhnuli se případným bugům.


Server nabídne oproti starší verzi o poznání líbivější kabátek v podobě /menu, na kterém jsme si dali opravdu záležet. Najdete v něm možnost nastavovat pozemky, vybírat si nábytek, hlavy, papoušky, vytvářet bannery, ohňostroje, barevný armor, malovat, ženit se/vdávat, nastavovat rychlost létání, chůze, herního režimu, glowing, pohlaví a další blbinky.


Každý hráč začíná s čistou parcelou a inventářem. S možností přenést svoje pozemky na novější verzi se zatím nepočítá. 


Creative bude dostupný už od startu pro všechny hráče a bez přídomku Alfa nebo Beta. Server se ještě bude určitě částečně upravovat a vylepšovat, ale myslíme si, že už teď poskytuje dostatek věcí, že se může považovat za plnohodnotný server.


Jednotlivé funkce serveru si ukážeme v Insta stories na https://www.instagram.com/basicland.cz/ nebo možná i v dalším samostatném příspěvku. Zatím se mějte a nezapomeňte dotáhnout své kamarády na otevření.


Přeji příjemné hraní

Prochedary

Status
Online: 125
mc.basicland.cz
Online: 57
ts3.basicland.cz
Sociální sítě
Hlasování
Partneři
Reklama
Discord