Card image cap

Plánovaná údržba

Po dlouhých týdnech programování, zkoušení a nastavování dnes dojde k plánované údržbě celého serveru během které se bude aktualizovat hlavní core všech serveru a jeho dodatky. Údržba proběhne konkrétně dnes 4.2.2021 od 20:30 do zítřka.


O plánované údržbě jsme avizovali už téměř měsíc zpět. Z plánovaného týdne se staly dva, tři, čtyři týdny, které jsme potřebovali pro nastavení a otestování všech důležitých systému na plynulý přechod bCore z verze 3.1 na 4.1.


I přes veškerou snahu ale nepojedou hned některé vedlejší servery/minihry a některé funkce serveru. S aktualizací se samozřejmě mohou a určitě objeví i nějaké chyby, tak Vás žádáme, abyste jakékoliv chyby ihned hlásili, a to hlavně ty, které mohou způsobit rozvrácení ekonomiky.


Jelikož dochází ke kompletnímu předělání hlavních systému, tak dojde i ke smazáních určitých dat. Například hlasy na všech serverech budou kvůli novému systému vymazány. Hráči, kteří mají zapnuté Premium, tak si ho budou muset znova zapnout. A to je asi z toho nejdůležitějšího všechno.


Držte nám palce při aktualizaci. Sami jsme velmi zvědavi, jak to všechno poběží a co díky tomu budeme moci už ve velmi blízké budoucnosti dělat a že toho bude.


S pozdravem

Prochedary

Status
Online: 125
mc.basicland.cz
Online: 57
ts3.basicland.cz
Sociální sítě
Hlasování
Partneři
Reklama
Discord