Card image cap

Konec Skyblock 1.16 Alfa

Dne 30.10.2020 došlo k uzavření měsíčního testování Skyblocku 1.16 Alfa a my děkujeme všem hráčům, kteří nám dávali zpětné vazby na to co opravit a vylepšit. Během tohoto týdne jsme se naplno pustili do dokončení posledních věcí pro spuštění Skyblocku 1.16 Beta! A jsme téměř u konce, takže můžu na 99% říct, že v pondělí 9.11.2020 se otevře nový Skyblock 1.16 Beta pro Vás všechny!


Můžete se těšit na zcela jedinečný zážitek a možnosti nového serveru. Skyblock 1.16 byl už od začátku vytvářen zcela jinak, než doposud námi provozované servery. Dev tým a hlavně Fire se u toho dost zapotili a vložili do toho své srdce, tak snad všechny custom featurky oceníte. Více o možnostech Skyblocku se rozepíšeme v dalším příspěvku. Nicméně na serveru najdete custom ore generatory, nether a end světy, přes 250 úkolů, rybaření, upgrady ostrovů, recepty, perky, spawnery, miniony a milion dalších věcí.


Vzhledem k tomu, že to bude teprve Beta, tak Vás prosíme, abyste hlásili veškeré problémy. V případě větších potíží může dojít i ke kompletnímu WIPE, ale budeme doufat, že to nebude potřeba.


A nakonec zde máme TOP 4 ostrovy, na které se můžete sami podívat: https://bit.ly/sky16_top4

Každý z nich dostane nějaké ty Tokeny k dobru do nového startu.


Přeji příjemné hraní

Prochedary

Status
Online: 186
mc.basicland.cz
Online: 63
ts3.basicland.cz
Sociální sítě
Hlasování
Partneři
Reklama
Discord