Card image cap

Vote Party

Vote Party


Včera večer na všech serverech proběhla změna hlasovacího systému. Tímto krokem došlo ke smazání všech statistik za hlasování, kromě globálních hlasů na Lobby a na webu.


Novinkou je Vote Party, kdy hráči musí dosáhnout celkem 100 hlasů na daném serveru. Při splnění milníku dojde k přidělení odměn všem hráčům, kteří hlasovali a zároveň jsou online na serveru. Můžete tak získat extra vote klíče (3x Basic - 70%, 1x Rare - 28%, Secret - 2%).


Za každý hlas dostáváte stále vote key (1x Basic - 90%, 1x Rare, 9%, Secret - 1%). Šance jsou víceméně stejné jako se starým systémem. Do budoucna se nebráníme přidání lepších odměnu pro VIP hráče nebo speciální truhly pro Vote Party či přidání různých itemů.


Ve scoreboardu můžete vidět svoje hlasy za celý čas a stav Vote Party. Pokud hlasujete offline, tak svou odměnu si vyzvednete příkazem /vp claim. Pro každý hlas musíte příkaz zadat znova.


Došlo také ke stylistické změně. Příkazem /vote zjistíte aktuální počet vašich hlasů nebo seznam klikatelných odkazů na stránky s předdefinovaným nickem. Bohužel komplexnější statistiky už zde budete hledat marně.


Žádáme hráče, aby při prvním hlasování byli na daném serveru online, jinak nemusí dojít ke správnému přiděleni hlasů. Další hlasy už můžete provádět bez problémů offline.


Přeji příjemné hraní a úspěšný start do nového školního roku.


S pozdravem

Prochedary

Status
Online: 11
mc.basicland.cz
Online: 55
ts3.basicland.cz
Sociální sítě
Hlasování
Partneři
Reklama
Discord