Card image cap

Výsledky parkour eventu

V první řadě se chceme omluvit za počáteční problémy, které byly způsobeny síti hostingem. Tyto problémy řešíme už dlouhodobě od pořízení nového DS, akorát tady to byl opravdu extrém. Eventy byly přesunuty na jiné VPS a úspěšně odstartovány.


Event to nebyl zrovna jednoduchý a vyžadoval velký um ve skákání. Z plánovaného hodinového eventu si to někteří hráči prodloužili až na dvě a půl hodiny a musím uznat, že někteří tedy máte nervy ze železa.


Gratuluji předně všem výhercům prvních míst: SekimCZ, MrLarkyy_, MyNameIsDan258, vokureK_ZNK, murena, n0t_Dertin, ReaSterGG, TheKaneki, Sejtam, SlovakiaBro.


A samozřejmě i ostatním, kteří se také umístil: Cakes_2502, ben10, TroPlexCZ, Klucik97, DamiPRO_PvP, Maxeil55, LaximBlack, Selia, Filip_2005, DragonFireCZ, 1234Degie, GoldMancze, GamingStudioGF, GangSh_t, TheKillerThe, Fox_HunterSk2004, VodikCZ, SamkosTV, Hanz1s, miss_cokieeee, YTMikle, Straiker123.


Někteří naopak dokončili event i vícekrát za více účtu. Ty jsme ovšem nemohli započítat a odměnu dostane pouze jednou.


Žádám první tři výherce, aby mě kontaktovali a dořešili jsme odměny. Ti, kteří vyhráli VIP a už mají nějaké VIP, tak jim bude prodlouženo nebo jim budou přidělené tokeny.


S pozdravem

Prochedary

Status
Online: 87
mc.basicland.cz
Online: 61
ts3.basicland.cz
Sociální sítě
Hlasování
Partneři
Reklama
Discord