Card image cap

Wipe Survivalu 1.12

Dnes 11.3.2020 přesně ve 20:30 započal nový start Survivalu 1.12!


Všichni hráči začínají zase hezky od začátku. Žádné money, věci, pozemky či statistiky. Čistý nový server.


Před spuštěním serveru proběhla ještě několikadenní intenzivní příprava, abychom opravili veškeré neduhy starého Survival serveru. Zaměřili jsme se hlavně na ekonomickou část a ještě určitě nějaký čas ji budeme sledovat a upravovat podle potřeb.

Na serveru naleznete plno drobnějších změn, které jsou hlavně způsobeny díky nasazení jiného hlavního pluginu. Víme, že tam jsou ještě nějaké nedodělky nebo problémy. Ty se ovšem budeme snažit co nejdříve vyřešit. Aktualizací projdou postupně všechny hlavní části Survival serveru.


Proč vlastně musel být wipe? Survival server 1.12 ještě nikdy nezažil wipe za více jak 5 let fungování Basic Land serveru, a to se muselo podepsat na stavu ekonomiky. Osobně jsem wipe plánoval spíše na letní prázdniny, ale současná situace v RL nám to trošku urychlila.

Dělali jsme také veřejné hlasování, kdy až 42% hráčů chtělo wipe, a to je dostatečný počet, abychom to mohli s klidným srdcem udělat.


Starý Survival server 1.12 byl přiřazen do menu ke starým serverům a kdo chce, tak na něm můžete ještě trávit nějaký čas. Mějte ale na paměti, že nejpozději 31.3.2020 bude vypnut natrvalo. V tuto chvíli je vypnutý a spuštěn bude znova hned zítra ráno.

Během té doby můžete požádat pomocí ticketu o schematic nebo zkopírování části světa, který Vám pošleme, ať můžete mít své stavby aspoň u sebe v PC uložené.


Přeji příjemné hraní

Prochedary

Status
Online: 87
mc.basicland.cz
Online: 61
ts3.basicland.cz
Sociální sítě
Hlasování
Partneři
Reklama
Discord