Card image cap

Spustili jsme komplet nový web!

Po dlouhé a intenzivní práci Vám představujeme náš nový web www.basicland.cz, který je středobodem všeho dění. Do webu byla implementována hromada funkci, které si teď stručně probereme.


Přihlášení - K přihlášení na webu využijete údaje z Minecraft serveru. Nově je web propojený s Minecraft účtem. Do budoucna plánujeme integritu i nadále rozšiřovat. Ti, kteří zapomněli heslo, protože používají premium login, tak pište. 


Ticket systém - Máš nějaký problém a chceš ho řešit? Tak šup založ si ticket s jasnými, předdefinovanými tématy. Vytvořit ticket nikdy nebylo snadnější. Konverzace pak probíhá důvěrně mezi tebou jako hráčem a A-týmem.


Hlasování - Už nemusíš psát dokola svůj nick, ale stačí být přihlášený a nick už máš automaticky předvyplněný.


Profil - Pro hráče hned po ticketech asi nejdůležitější část, kde můžete zjistit například jaký máte rank, kdy Vám končí VIP, kolik máte celkem nahráno hodin na serveru, kdy jste se zaregistrovali a naposledy přihlásili, stav tokenu a mystery dustu a v neposlední řadě statistiky z miniher. Mimo statické informace můžete zapnout nebo vypnout premium přihlašování, vybrat si server, na který chcete dostávat hlasy nebo propojit svůj účet s TS3 a mít tak stále aktivní výhody i po změně nicku. V profilu najdeš i seznam všech svých přátel a můžeš zjistit, jestli jsou online na serveru.


Tresty (banlist) - Pro informace o banu už nemusíte chodit na externí stránku, protože jsme banlist přidali přímo na web. Stará stránka bude odkazovat na nový systém trestů.


Statistiky - Obecné statistiky serveru, kde můžete najít statistiky online hráčů za posledních x dní, počet hlasů z czech-craftu a craftlistu nebo počet registrovaných uživatelů, počet připojených hráčů za poslední měsíc či počet hráčů s VIP výhody.


Dynmapa - Náhled dynmapy jsme přidali rovnou na web, ale pokud se chcete trošku více poohlédnout, tak stačí kliknout na fullscreen a mapa se Vám otevře v novém plném okně. Starý rozcestník bude odkazovat na tuto stránku. (V tuto chvíli nefunguje náhled dynmapy kvůli problému s SSL, který snad brzy vyřešíme)


BasicLand team - Seznam členů A-týmu, který je plně automaticky. Každý navíc může vidět, jestli je právě daný člen připojený na serveru nebo ne a zda nemá třeba dovolenou.


Ostatní funkce jako nábory nebo chanelog bude nejlepší, když si prozkoumáte už sami. 


Upozorňujeme, že ještě nejsou všechny funkce plně dokončeny nebo přidány a web se ještě bude jistým způsobem měnit. Prozatím nefungují soukromé zprávy mezi uživateli nebo se ještě dokončuje optimalizace pro mobily.


Web samozřejmě obsahuje i užitečné funkce pro A-tým, které jsou ale obyčejným hráčů zapovězeny.


Na konec bych chtěl poděkovat našemu developerovi Firestone82, který vše naprogramoval a zprovoznil. Jemu patří obrovské díky.


S pozdravem

Prochedary

Status
Online: 34
mc.basicland.cz
Online: 13
ts3.basicland.cz
Sociální sítě
Hlasování
Partneři
Discord