Card image cap

Hraní na cesty

Na základě ankety na našem Discordu a neustálých komentářů na TikToku jsme oficiálně otevřeli server pro Pocket/Bedrock edici!


S Pocket edici Minecraftu se můžete setkat hlavně na mobilních zařízeních, konzolích ale i PC.


Jak se připojím?

Na Pocket edici se přepnete do Servery, sjedete dolů a přidat server s touto IP: pe.basicland.cz. Port je defaultně nastaven na 19132.


Po připojení na server máte k výběru warez nebo Java verifikace, ve které dále najdete možnost přihlášení přes Java nebo Microsoft účet. Nemáte-li zapnutý premium účet, tak můžete využít warez verifikace, v opačném případě je potřeba se přihlásit Java nebo Microsoft účtem.


Jak to na serveru vypadá?

Jelikož Pocket edice funguje oproti Java edici zcela jinak, tak ne vše je dokonalé. Nicméně pokusili jsme se Vám zážitek co nejvíce přiblížit Java edici. Můžeme se pochlubit, že jsme si vytvořili vlastní fork, a díky tomu tak dokázali vyřešit například pozicování a vzhled armor standu, synchronizovaný čas a počasí nebo právě možnosti verifikace a mnoho dalších věcí.


Také ne všechny naše servery jsou dostupné, jako třeba Survival 1.18 nebo Cookie Clicker kvůli resource packu. To vše se dá ale vyřešit, záleží jenom jaký o to budete mít zájem.


Kdo ještě nezkoušel, tak zkuste. Pokud se Vám ale i přes to Pocket edice moc nezamlouvá a chcete hrát na cestách, tak osobně doporučuji Pojav launcher, kterým se připojíte z mobilního zařízení i na klasické Java servery. Funguje vskutku dobře.


Přeji příjemné hraní

Prochedary

Status
Online: 111
mc.basicland.cz
Online: 57
ts3.basicland.cz
Sociální sítě
Hlasování
Partneři
Reklama
Discord