Card image cap

KitPvP update

Před zahájením II. sezóny na KitPvP probíhaly rozsáhlé přípravy na novou verzi hlavního pluginu. Díky tomu se server posunul zase o level výše co se týká technického zpracování.


Téměř všechny menu byly předělány do vlastního systému tak, abychom byli schopni si je upravit dle libosti a nebyli tak limitováni externím pluginem. Změnou si tedy prošly konkrétně menu s výběrem kitu, nakupování kiků, kdy máte možnost se i konkrétně podívat na to, co daný kit obsahuje nebo upgrade kitů, které je obsaženo přímo v obchodu.


Velkou změnou prošly také duely, kdy místo menu můžete využít i pravý klik pomocí blazer rodu na určitého hráče a vyzvat ho tak na duel. Byla také přidaná nová statistika z názvem ELO, které slouží pro ranked duely. ELO statistika byla také přidaná do TOPky jako nová kategorie.


Mimo aktualizace systému se také postavily zcela nové arény od 1v1 až po 7v7 a dále se přidala jedna nová komunitní mapa s názvem Space.


Nově taky můžete znepříjemňovat život hráčům přes bounty. Přes tuto funkci můžete na něčí hlavu za své coiny vypsat odměnu, které pak dostane ten, který daného hráče jako první zabije. Bounty akorát v tuto chvíli vydrží pouze do doby, než se target odpojí ze hry, kdy je poté vypsaná odměna vrácena majiteli. Vypsané bounty na někoho můžete vidět přímo u nicku v tablistu.


V action bare se nově také zobrazuje cooldown schopností, proběhly změny banneru či scoreboardu.


Nakonec děkuji dev wj8 za svou dobře odvedenou práci pro server. A nezapomeňte, že opět tento měsíc hrajeme o hromadu Tokenu!


S pozdravem

Prochedary

Status
Online: 111
mc.basicland.cz
Online: 57
ts3.basicland.cz
Sociální sítě
Hlasování
Partneři
Reklama
Discord