Card image cap

Summer VIP je zpět

Nechtěl jsem sice už nic takového tento rok dělat, ale měli jste o to velký zájem, tak je to tady! Sice s menším zpožděním, kdy máme už za sebou polovinu prázdnin, ale přeci jen.


Se Summer VIP získáte všechny Emerald výhody, gradient žlutozelený prefix a suffix v podobě slunečnice. Dále se Vám odemknou dva speciální kity. Na SkyWars to je kit Summer a na KitPvP ho najdete hned na prvním místě v shopu pod názvem Sedmikráska. Kit je osazen zlatým brněním a mečem, ale nemusíte se bát, že by nic nevydržel. Kit v základu disponuje unbreaking 5. Kit na KitPvP se dá vylepšit i na druhou úroveň za coiny, kdy je brnění zase o něco pevnější a meč ostřejší. Možná bude až moc OP, tak ho případně trošku nerfneme, ale to se uvidí, jak Vám to s ním půjde.


A teď ta hlavní věc, a to je kit Summer na hlavních serverech v podobě itemů v Shulker boxu. Naleznete v něm speciální sběratelské předměty s dobrým enchantem, takže pouze na výstavku to opravdu není. Nicméně žádné OP věci v tom nejsou, vše vanilla. To už jsme se poučili z minulých let.


Cena je stanovena na 199k Tokenu na měsíc. Prosím, nekupujte to více jak na 3 měsíce nikdo. Déle to s námi tady nebude. Nechceme mít Summer VIP ještě v prosinci. VIP už lze zakoupit na Lobby za Tokeny přes /token shop nebo přes náš https://store.basicland.cz/.


Užívejte tedy druhou polovinu prázdnin.


S pozdravem

Prochedary

Status
Online: 111
mc.basicland.cz
Online: 57
ts3.basicland.cz
Sociální sítě
Hlasování
Partneři
Reklama
Discord