Prochedary
Majitel

230 postů
104 reputace

IGN: Prochedary
Od Prochedary » 4 měsíců
Přidali jsme novou funkci, díky které si můžete přepnout účet do premium modu, pokud vlastníte originální Minecraft účet.
 
Slouží k tomu příkaz /premium. Po relogu se už nebudete muset zadávat heslo a uvidíte hlavy hráčů v tabu. Upozorňujeme, aby hráči, kteří nevlastní originální účet, nezadávali tento příkaz, jinak se už nepřihlásí. Pro přepnutí zpátky můžete využít příkaz /cracked. Příkazy fungují pouze na Authme a Lobby serveru. V případě problémů nás kontaktujte.
 
Další novinka usnadní některým hráčům aktivování VIP. Nově se doba stejného typu Premium VIP sčítá. Můžete si tak aktivovat najednou 3 stejné kupony a nemusíte čekat, než Vám VIP vyprší. Tahle změna platí i pro klasické VIP na 30 dní, ale pozor, Premium VIP na 3 dny a VIP na 30 dní se nesčítají.
 
V současné době pracujeme na postupném zlepšování všech našich miniher. Úpravou si prošla minihra GetDown. Byla pozměněna PVP mapa, barvy a styl písma a do budoucna přibudou i některé herní funkce. Nově se na Lobby v kompasu zobrazuje i status minihry, ve které fázi se nachází. Přidávání nových věcí řešíme s programátorem pluginu.
 
Přejeme příjemné hraní a pěkné svátky
Prochedary

GetDown PvP

Prochy? Dáš majitele pls?