Prochedary
Majitel

192 postů
91 reputace

IGN: Prochedary
Od Prochedary » 10 měsíců
V poslední době se šuškalo, že Zombie Apocalypsa se bude rušit a opravdu od toho nebylo daleko, ale to se naštěstí nestane. Podařilo se nám přidat na server podporu až pro verze 1.11.2, díky které poběží server i nadále a můžete si tak vychutnat hutnou atmosféru Zombie světa.
 
Proběhly zde i úpravy v hratelnosti. Bylo odebráno krvácení a odebrána infekce. Díky tomu se teď můžete zaměřit na boj se zombie, sbíraní věcí z truhel a zabíjení hráčů. Ze čtyř obvazů, které jste používali na dezinfekci a zašití rány zbyl jen lékařský obvaz, který poskytuje regeneraci I a pohlcení II. Ostatní byly odstraněný, protože už nejsou potřeba.
 
Celý tento měsíc se koná speciální event, kdy zombie dávají 2x větší poškození, mají 2x více životů a mají 2x větší dosah viditelnosti. Buďte proto velmi opatrní a choďte ve skupinkách, jinak budete sežráni zaživa a žádný plamenomet Vám nepomůže.
 
Kvůli podpoře více verzí jsme byli nuceni vypnout automatické stahování resource packu, proto si ho můžete stáhnout na webu http://basicland.cz/zombie/.
 
Před pár dny byl Skyblock a Survival optimalizován kvůli lagům, které setrvávaly už delší dobu i při menším počtu lidí. Optimalizace se dotkla i serveru jako KitPvP, SpeedBuilder a dalších, kde musely být odebrány statistiky.
 
Přejeme příjemné lovení zombiků a jiných roztomilých stvoření
Prochedary


Prochy? Dáš majitele pls?