Prochedary
Majitel

192 postů
91 reputace

IGN: Prochedary
Od Prochedary » 8 měsíců

Na Zombie Apocalypsa server jsme spojili dvě dříve oddělené mapy do jedné. Jedná se o Kansas City a Central City. V duchu propojení měst jsme zpřístupnili i ostatní části kolem měst, které byly v minulosti zamořeny radioaktivními prvky a pro Vás tak nepřístupné.

Díky tomu je teď mapa mnohem větší, a tak můžete zase objevovat nová místa k získávání lootu a zabíjení zombie či hráčů. Stále můžete využívat teleporty jako /kansas nebo /central či náhodný teleport /rt, který ovšem teleportuje i na mapu Atlanta city.

Boje se tak mohou přenést z městských části i do přírody do lesů, na pole, místní benzínky, NASA, přístavu, kanalizace pod městy a nemocnice.

Doporučujeme být velmi obezřetní při prozkoumávání travnatých částí, kde Vás mohou nemile překvapit malí, rychlí zombi, ale to jistě sami dobře víte jak dokážou být otravní.

Na všechny servery jsme také přidali novou VIP výhodu pro VIP Emerald, díky které bude craftování mnohem snadnější a rychlejší. Místo normálního craftingu se Vám zobrazí seznam věcí, které můžete vycraftit z dostupných věcí v inventáři.

Přeji úspěšný lov a příjemné hraní
Prochedary

Zombie mapa


Prochy? Dáš majitele pls?