Prochedary
Majitel

230 postů
104 reputace

IGN: Prochedary
Od Prochedary » 14 dny/dnů
Nedávno jsme kvůli přehlednosti a připravovaným změnám rozdělili SkyWars na dva servery podle modu na Insane a Normal. TNT arény jsme zařadili do Normal modu.

V blízké době se chystáme upravit kity podle daného modu. Na Insane modu přeci jen padají mnohem lepší věci, a proto je trošičku vylepšíme.

To co jsme ale už přidali, tak je 7 nových kitů. Byly vytvořeny výhradě pro VIP hráče, ale je mezi nimi i jeden pro hráče bez VIP. Nové kity jsou Enginer, Frog, Nix, Trapper, FLASH, TNTer a Enderman.

Měnili jsme také výhody na změnu dne a noci, která byla v minulosti pouze na Creative serveru. Nově příkaz nemění čas nebo počasí všem, ale pouze danému hráči. Díky tomu jsme si mohli dovolit přidat tuto funkci i na servery jako Skyblock nebo Survival. Příkaz můžete zjistit na webu ze záložky VIP výhod.

Na závěr jen dodám trochu starší info, kdy se na Survival serverech mazal LWC plugin, který sloužil na ochranu truhel. Důvodem odstranění byly problémy na verzi 1.8, a také v podstatě zbytečná funkce serveru. Na případné zlodějíčky máme účinnější nástroje.

Přejeme příjemné hraní,
Prochedary

SkyWars kity


Prochy? Dáš majitele pls?