Prochedary
Majitel

192 postů
91 reputace

IGN: Prochedary
Od Prochedary » 9 měsíců
K dosavadní stavitelské minihře SpeedBuilders jsme přidali další s názvem BuildBattle, kterou jistě všichni znáte. Máte zde za úkol postavit co nejlepší stavbu podle náhodného téma za určitý čas. Stavba s nejlepším ohodnocením vyhrává.
 
Na Survival serveru byla přidaná nová mapa 1.11.2, která je teď 4x větší než ty předchozí. Mapy trpěly velkým nedostatkem prostoru pro nově příchozí hráče, proto nová mapa Vám určitě přijde vhod. S tím ale také souvisí vymazání mapy 1.8.8 kvůli uvolnění místa na disku a snížení zátěže serveru.
 
Promazání staré mapy 1.8.8 proběhne do několika týdnu. Do té doby Vás žádám, abyste si přenesli věci o které nechcete přijít na novou mapu. Pokud hezky poprosíte adminy, tak Vám přenesou i celý dům. Na zpětné reklamace přesunu staveb a věcí nebudeme brát ohled.
 
Při vstupu na svět máte vždy v chatu upozornění na jaké mapě se nacházíte. Při této změně jsme provedli také promazání netheru, endu a těžebního světa, který je také na 1.11.2. Spawn se už nachází na nové mapě, proto stačí napsat ze spawnu /rt a najít si správné místo pro vaše stavby.
 
Factions server je po několika měsících zrušen. Server se neuchytil tak jak bylo potřeba a hrálo na něm minimum hráčů. Doby oldschool Factions serverů jsou asi pryč. Děkuji všem, kteří zde strávili svůj volný čas hraním.
 
Místo toho budeme chystat nový kompletně předělaný Prison server. Hráči, kteří na serveru hrají přes rok a půl si mohou pamatovat, že jsme zde už měli Prison server. Ten byl ale zrušen kvůli upadající komunitě stejně jako teď Factions. Servery nebyly dostatečně atraktivní pro většinu hráčů, ale to by se u nového Prisonu už nemělo opakovat. Vytváření serverů je teprve v plenkách a předpokládaný čas dokončení je ke konci letních prázdnin.
 
Na Skyblocku jsme přidali novou obtížnost Expert, která je už sedmá v řadě. Díky tomu by se měl počet úkolů rozšířit až na krásných 98. Prozatím jsou v této obtížnosti pouze čtyři úkoly, které se týkají hlavně nových bloků přidaných ve verzi 1.11.
 
Na Zombie serveru přibyla nová část Kansas mapy. Můžete ji najít když se vydáte vpravo od spawnu přes tunel vedle kina.
Do budoucna se bude mapa ještě rozšiřovat a postupně by mělo dojít ke sloučení map Central City a Kansas City v jednu velkou mapu. Chystá se také úplně nová mapa s novými stavbami a místy k prozkoumávání a získávání lootu. Můžeme Vás ale nalákat, že se zde bude nacházet věznice, vlakové nádraží a přilehlé budovy.
 
 
Děkujeme všem, kteří si to dočetli až sem a přejeme příjemné hraní
Prochedary


Prochy? Dáš majitele pls?sodos
Hráč

19 postů
1 reputace

IGN: sodos
Od sodos » 9 měsíců
Jsem rád za přidání té nové části na zombie apocalypse ! :D
Jinde totiž nehraji, jen tam :D a doufám že to spojení central a kansas bude co nejdříve :)