xXmartinekXx
Majitel

66 postů
33 reputace

IGN: xXmartinekXx
Od xXmartinekXx » 15 dny/dnů
Rok se s rokem sešel a my stále něco vytváříme. Na server Zombie Apocalypse byla přidána nová mapa s názvem Alabama. Tato mapa ukradla našemu novému Hl.Architektovi jménem DrLie, mnoho dní, které od rána do večera trávil při stavebních úpravách této mapy. Děkujeme a gratulujeme k povýšení!

Intro k mapě Alabama
Na mapě leží nefunkční stará vojenská základna, kde třeba zbyl ještě nějaký materiál, letiště s několika dnes již nefunkčními letadly, část centra města, kde je těžké se pohybovat kvůli stádům mrtváků a lunapark s kolotoči, horskou dráhou a kdo ví, co všechno se může ukrývat za oponou strašidelného domu... V okolí města se pohybují kromě stád zombíků i další přeživší. Krvelačné kulty a sekty se usadily v okolí města... Lidstvo je už opravdu na dně. Lidé, kteří přežili už dávno nejsou lidmi, ale stvůrami, které se uchylují ke kanibalismu a krvavým rituálům. Nikdo v této těžké době v okolí Alabamy nemá čisté ruce... Snad se zbytky vojenských složek zvládnou mobilizovat a zachránit nás.

Ze zbytku serveru:
  • Na obou Survival serverech proběhlo smazání starých warpů a zavedení nového warp systému. Warpy jsou nyní dražší a snad vyladěné s cenami na konkrétním serveru. Chcete-li tedy nyní  warp, použijte příkaz /warpbuy a řiďte se informacemi v chatu.
  • Na server KitPVP bude brzy přidána další mapa z prostředí vesmírné základny D24r84Li4e, kde probíhá průzkum planety Lonďo.
  • Na Valentýna pro vás připravujeme pár malých překvapení. :) Tak uvidíme, kdo nakonec skončí na koni a kdo na ocet... :D

Příjemné hraní přeje xXmartinekXx
 RitchyCZE
Hráč

6 postů
1 reputace

IGN: RitchyCZE
Od RitchyCZE » 15 dny/dnů
Super, děkujeme. :)thekiller91
Banned

64 postů
6 reputace

IGN: thekiller91
Od thekiller91 » 13 dny/dnů
Ach ty si blb aspon nám tu nelži :) tato mapa je pouze stažené z netu :) 
Stejně pan DrLie zachvíli bude zpět je Architekt kdo ví co možná i hráč :) až se sorgo vrátí
 
A nechápu proč už děláte 3. mapu když nevyberete ani 1. :) (myslím ty 2 co jsou již postavené)Prochedary
Majitel

192 postů
91 reputace

IGN: Prochedary
Od Prochedary » 13 dny/dnů
V novince je napsáno při stavebních úpravách. Mapa je stažena, ale v takovém stavu jakém byla, tak se nedala použít. Musela se opravdu hodně předělávat. Úpravou si prošly budovy a interiery nebo se přidávaly úplně nové části mapy a měnil se celkový vzhled města. Měnit něco tak velkého zabere opravdu hodně času. Až doděláme jiné připravované projekty, tak se předělají starší části mapy, kterým se zatím nevěnovalo tolik péče, kolik by bylo potřeba.

Prochy? Dáš majitele pls?