Prochedary
Majitel

192 postů
91 reputace

IGN: Prochedary
Od Prochedary » 19 dny/dnů
Delší dobu jsme se potýkali s problémem, kdy server občas trhnul při větším počtu hráčů na serveru. Tato chyba už byla vyřešena díky přesunutí celého VPS serveru na rychlejší disky ve společnosti Hicoria.com. Změna je opravdu znát. Dříve velmi vytížené servery jako Zombie nebo Skyblock teď běží mnohem lépe a celkově všechny servery bez trhání.

V poslední době lámeme jeden rekord za druhým, kvůli kterým jsme také museli řešit technické věci. Neustále jsme zvyšovali hranici maximálního počtu připojených hráčů, která po včerejším zůstala na čísle 284. Na našem TS Vás také bylo přes 60 a to je moc pěkné číslo. Pokud ještě nevyužíváte náš TS3, tak určitě doporučuji.

Děkujeme za Vaši aktivitu i bez nějakých větších akcí. Ovšem za to připravujeme další spoustu novinek. Zmíním zde pár věcí, které Vás brzy neminou a tím je čtvrté město do Zombie Apocalypsy s názvem Alabama, třetí KitPvP mapa v sci-fi stylu a nebo kompletní předělání minihry SpeedBuilder.

Nedávno jsme také přidali nový systém na /profil na Lobby, kde se můžete podívat na vaše statistiky z většiny miniher na jednom místě. Profil je zatím v beta fázi. To stejné platí i o denních odměnách, které najdete na Vote serveru. Zde můžete získat tokeny na doplňky z Lobby.

Doufáme, že jste měli pěkné známky, ať si můžete všechny novinky vychutnat doplna.

Přejeme příjemné hraní,
Prochedary

Optimalizace

Prochy? Dáš majitele pls?

hac7
Hráč

2 postů
0 reputace

IGN: hac7
Od hac7 » 18 dny/dnů
Ahoj A-Teame a lidi.
Nevím jestli je to tou optimalizací, ale mám problém se připojit do hry píše mi to tam ,,can't connect to server'' a zadal jsem tu adresu správně: mc.basicland.cz a furt mi to nejde ;(
Prosím poraďte mi co mám dělat ;((((

xXmartinekXx
Majitel

66 postů
33 reputace

IGN: xXmartinekXx
Od xXmartinekXx » 18 dny/dnů
Ahoj, dej si doporučenou verzi 1.12.2 :) Jinak pokud by to nešlo, stav se na TeamSpeaku: ts3.basicland.cz  nebo napiš na Facebooku serveru:  BasicLand.cz

hac7
Hráč

2 postů
0 reputace

IGN: hac7
Od hac7 » 18 dny/dnů
xXmartinekXx said: Ahoj, dej si doporučenou verzi 1.12.2 :) Jinak pokud by to nešlo, stav se na TeamSpeaku: ts3.basicland.cz  nebo napiš na Facebooku serveru:  BasicLand.cz
 Měl jsem 1.12.2. a nešlo to tak já jdu na temspeak nebo na ten FB a dk

Prochedary
Majitel

192 postů
91 reputace

IGN: Prochedary
Od Prochedary » 18 dny/dnů
Pro takové případy je zde stránka FAQ, kde najdeš většinu odpovědí na tyhle otázky. 

Nedá se mi připojit na server
  1. a) ​Na serveru jsem ještě nikdy nebyl a IP mc.basicland.cz nefunguje > Použij IP ms3.hicoria.com:28550 nebo 89.203.248.13:28550.

Prochy? Dáš majitele pls?