Prochedary
Admin

Prochedary
Joined: Před 1 rokem
78 topics
243 posts

IGN: Prochedary
by Prochedary » Před 5 měsíci

Přidali jsme nový Achievement systém, který obsahuje několik desítek kategorii a v každé je několik úkolů. Za splnění úkolu dostanete money.

Příkazem /achiev si zobrazíte menu s Achievementy, které jsou dostupné a můžete je splnit. Odměny můžete získávat za všemožné aktivity v Minecraftu jako ničení bloku, množení zvířat, odehrání určitého času nebo zabíjení hráčů.

Novinka je zatím přidaná pouze na Survival serverech na všech verzích. V blízké době ale plánujeme přidání i na Skyblock servery. Nikoho nenutíme plnit Achievementy, ale je to další pěkný způsob, jak být odměněn za hraní na našem serveru.

Počet dosažených Achievementů můžete vidět ve scoreboardu nebo využít příkaz /aach stats či /aach top pro vypsání nejlepších hráčů.

Systém se už několik dní testoval, ale až dneska je plně připraven. Došlo tedy k resetování všech statistik. Do budoucna určitě plánujeme přidávat i další úkoly.

Menu na Survival serverech také prošlo změnou, aby bylo zase o něco více přehlednější a srozumitelnější.

Přeji příjemné hraní
Prochedary
Last edited: Před 5 měsíci

Pondělí až čtvrtek od 20:00 do 21:30 řeším aktivně maily, zprávy, platby, žádosti a stížnosti hráčů.

Mimo tyto hodiny řeším technickou stránku serveru, marketing, vedení týmu a jiné. Mám také soukromý život jako práci, přítelkyni, povinnosti v domácnosti a svoje koníčky. Prosím, respektujte vyhrazený čas.