Prochedary Admin


Max_2627: Před 6 měsíci
Ahoj Plochedary_ rád bych se stal Helprom som spoľahlivý a úprimný. Som aktívny i na ts3 a mam aj AnyDesk a rád každému pomôžem.Ďakujem za tvoj čas.

ST_frilax007: Před 6 měsíci
ahoj mohl bych tě o něco požádat před několika měsíci jsem měl starý účet jménem NorWaySG kde jsem si zakoupil hodnost IRON momentálně hraji na účtu s jménem ST_frilax007 byl bych rád aby bylo možné si hodnost přehodit na svůj aktuální účet , kdyby jsi mě nevěřil že je to můj účet (NorWaySG) tak ti to potvrdím že se na něj přihlásím , děkuji za odpověd´ a následné řešení

HICHAM7800___: Před 6 měsíci
Hey Admine můžu prosím unban dostal jsem ho nepravem a to jsem si nikdy v životě do minecraftu žádný hacky nedal

Vodva: Před 6 měsíci
Zdravím, mohl bych poprosit o obnovení smazaného ostrova po delší neaktivitě, slyšel že je za to nějaký příplatek, ale to mi nedělá problém. Předem dík.

aokitsunee: Před 7 měsíci
Ahoj.... Sem tu zase a vsimla jsem si, že někteří hráči mají staty a ranky ok a já jsem furt na nule. zda je furt v háji databáze že se to ještě nespravilo a nebo to už má být opravené. Jde mi zkrátka o to, že bych nechtěla přijít o veškerý postup na serveru, a dalo mi to celkem práci si nahrát všechno, co jsem měla. Byla bych ráda za jakoukoliv odpověď. Díky c:


hujdinkonohacek: Před 7 měsíci
mne dala majiteli admin plachtice ban za nic broste sem hral a najednou my dala ban

hujdinkonohacek: Před 7 měsíci
plachtice my dala ban za obchazeni banu a za nic

aerox1: Před 7 měsíci
Hezký den přeji, prosím podívejte se na mou přihlášku na helpera.....

_BadGxrl_: Před 7 měsíci
Udělala jsem si tu přihlášku do at a chci být Eventerka


Prochedary

Prochedary

Prochedary

  • Registrován: Před 1 rokem
  • Poslední přihlášení: Před méně než minutou
  • Profile Views: 17353
This user has not added any about fields yet.

Forum


Latest Posts

Předělali jsme komplet celý SkyWars. Hlavní změnou je, že server jede nově na verzi 1.8.9 místo 1.12.2. Hlavním důvodem změny bylo Vám přinést co nejpřesnější 1.8 PvP včetně všech věcí okolo, které jsou s tím spojeny.

Nové kity, mapy, efekty a mnoho dalšího.

Přidali jsme nové kity Fisherman a Fisherman+. A ano, pruty jsou opět dostupné! Na verzi 1.12 pruty bugovaly, a proto tam ani nemohly být. Ender perly a jiné podobné věci se už budou také chovat tak, jak jste zvyklí z jiných velkých zahraničních serverů, které také jedou na verzi 1.8.

Promazali jsme hromadu starých a hratelně nefunkčních map a nahradili je úplně novými. Ty fajnové jsme ovšem nechali. :-) Postupně budeme ještě přidávat další a další mapy a dojde také k náhradě některých typických současných map.

Bylo také nasazeno nové Lobby, které stavěl TonCZ.

VIP hráči mají nové efekty při zabití jiného hráče, které se ještě budou dolazovat, ale už od zítřejšího dne budou dostupné.

Dnes také proběhl přesun minihry na VPS se silnějším CPU pro plynulý chod serveru. Celkový čas reworku zabral mnohem více času, než bychom očekávali, ale myslím si, že výsledek stojí za to a počet hráčů to pouze potvrzuje.

Přeji příjemné hraní
Prochedary

Před 5 dny