Prochedary Admin


Wolfik2K_YT: Před 5 měsíci
Dobrý den Plochedary_ ráda bich se stala helperem, ráda pomohu lidem, jsem hodně aktivná :) jsem upřímná hodná a někdy přísná, je mi 16 let mam TS3 i mikrofon. Děkuji za tvuj čas :) ale mam novej nick KleinesWolfyK jestli vám to neva

Max_2627: Před 5 měsíci
Ahoj Plochedary_ rád bych se stal Helprom som spoľahlivý a úprimný. Som aktívny i na ts3 a mam aj AnyDesk a rád každému pomôžem.Ďakujem za tvoj čas.

ST_frilax007: Před 5 měsíci
ahoj mohl bych tě o něco požádat před několika měsíci jsem měl starý účet jménem NorWaySG kde jsem si zakoupil hodnost IRON momentálně hraji na účtu s jménem ST_frilax007 byl bych rád aby bylo možné si hodnost přehodit na svůj aktuální účet , kdyby jsi mě nevěřil že je to můj účet (NorWaySG) tak ti to potvrdím že se na něj přihlásím , děkuji za odpověd´ a následné řešení

HICHAM7800___: Před 5 měsíci
Hey Admine můžu prosím unban dostal jsem ho nepravem a to jsem si nikdy v životě do minecraftu žádný hacky nedal

Vodva: Před 5 měsíci
Zdravím, mohl bych poprosit o obnovení smazaného ostrova po delší neaktivitě, slyšel že je za to nějaký příplatek, ale to mi nedělá problém. Předem dík.

aokitsunee: Před 6 měsíci
Ahoj.... Sem tu zase a vsimla jsem si, že někteří hráči mají staty a ranky ok a já jsem furt na nule. zda je furt v háji databáze že se to ještě nespravilo a nebo to už má být opravené. Jde mi zkrátka o to, že bych nechtěla přijít o veškerý postup na serveru, a dalo mi to celkem práci si nahrát všechno, co jsem měla. Byla bych ráda za jakoukoliv odpověď. Díky c:


hujdinkonohacek: Před 6 měsíci
mne dala majiteli admin plachtice ban za nic broste sem hral a najednou my dala ban

hujdinkonohacek: Před 6 měsíci
plachtice my dala ban za obchazeni banu a za nic

aerox1: Před 6 měsíci
Hezký den přeji, prosím podívejte se na mou přihlášku na helpera.....


Prochedary

Prochedary

Prochedary

  • Registrován: Před 1 rokem
  • Poslední přihlášení: Před 1 minutou
  • Profile Views: 16786
This user has not added any about fields yet.

Forum


Latest Posts

Na všech hlavních serverech můžete do konce týdne využít /kit halloween a získat speciální vybavení a jiné limitované věci.

Tuto sobotu 9.11.2019 v 19:30 proběhne také Halloween event - Hledání dýní. Hráči s nejvíce nalezenými dýněmi vyhrávají.

Event bude streamovaný na našem oficiálním YouTube kanálu www.youtube.com/basicland streamerem TheRealPazlousek.

Přeji strašidelný halloween
Prochedary

Před 6 dny

Ahoj,

tvoje PSC není starší více jak 3 dny, takže za 3 dny bude tvoje platba zpracována. Očekávej tedy VIP ve čtvrtek k večeru nebo pátek.

Před 7 dny

Po dlouhých dvou letech máme nové stále Lobby! Práce trvaly několik měsíců a padlo na něm nejméně tucet dobrých builderů.

Děkuji všem builderům, kteří se podíleli na stavbě Lobby jako TonCZ, Wexid, Dimpha, Andulkamich, TheRealPazlousek, MynameisMATES, BeZza03 a DortikPvP. Všem patří velké díky.

Doufám, že jste s novým Lobby spokojeni. :-) V současnosti můžete na Lobby nalézt slavnostní nebo Halloweenské prvky.

S pozdravem
Prochedary

Před 8 dny

Vyřešeno

Před 10 dny

Jistě jste si všimli, že už nějakou dobu máte možnost si pomocí příkazu přidat na Discordu roli, která Vám odemkne nové chatovací roomky. A jistě taky víte, že zde bylo z větší části mrtvo. To se ale mění!

Se správcem Imfx jsme propojili Minecraft chat s Discord roomky tak, že uvidíte nejen veškerou veřejnou komunikaci z Minecraftu na Discordu, ale i z Discordu na Minecraftu.

Stačí si přidat roli pomocí příkazu !server v místnosti #bot_prikazy.

Například: !survival
(dostupné servery: skyblock, survival, slimefun, creative, zombie)

Funkce je dostupná pro všechny hráče až na to, že z Discordu na Minecraft mohou psát pouze Premium hráči. Pokud se chceš stát Premium hráčem, tak musíš mít zakoupeno roční VIP.

Po přidání rolí doporučuji si ztlumit místnosti, protože to je pořádný spam. :D Nakonec jen zmíním, že jsou vidět i restarty serveru nebo počet hráčů online atd.

Discord pozvánka: discord.basicland.cz

Přeji příjemné stalkování
Prochedary

Před 12 dny