Prochedary Admin


Meda: Před 1 měsícem
Proč se mi nejde přihlásit v minecraftu na server

bz_zd: Před 2 měsíci
Takže takto ? okej...dobre...neriešim to, spravil mi to on, dal som mu dva krompáče do inv, hodil mi jedne, povedal som že som tam chcel silk, a hodil mi to aj so silk....tak neviem, ako možno neviete číťať, tak môj problém to nie, a klamať som neklamal, ale okej....nevadí stáva sa :)

PsychoDanny: Před 3 měsíci
Ahoj, prosím tě odpovídáš na soukromé zprávy tady na BasicLandu?

KnightHell: Před 3 měsíci
Ahoj Prochedary, tady KnightHell, XnatenX mi dal neprávem ban a tak bych prosil, jestli bys mi ho odstanil, právě mám gold vip a nechci o něj takhle blbě přijít. Jen abys byl v obraze, tak jsem byl na survival 1.12., prodával jsem svůj dům a najednou ke mně přišel hacker a začal mi griefovat celý dům, atd..měj flyhack a Killauru. Psal jsem do chatu A-Teamu ale ti neodpověděli, tak jsem mu dal /report a najednou mi přilítl ban. KnightHell a děkuji.

corgi223: Před 3 měsíci
ako sa podava fourm

corgi223: Před 3 měsíci
prochedary

corgi223: Před 3 měsíci
kdo suhlasi aby som bol Helper?

corgi223: Před 3 měsíci
Ahoj rada bi som dostal HkHelerpa budu se chovat podla vsechneho minecraft hravam 1rok som aktivný od 7 do 23:00 plnim vsetky pravidla pomaham hracom sa zlepsovat a chci bit Helper

SQERMANSN: Před 3 měsíci
Ahoj mohol by som si convertovať coiny z starého učtu na nový?

parchantos: Před 3 měsíci
otázka: Čo znamená pri prihlasovaní to, že vlastním 3 ďalšie účty, ktoré mi v skutočnosti nepatria??


Prochedary

Prochedary

Prochedary

  • Registrován: Před 1 rokem
  • Poslední přihlášení: Před 1 minutou
  • Profile Views: 17351
This user has not added any about fields yet.

Forum


Latest Posts

Předělali jsme komplet celý SkyWars. Hlavní změnou je, že server jede nově na verzi 1.8.9 místo 1.12.2. Hlavním důvodem změny bylo Vám přinést co nejpřesnější 1.8 PvP včetně všech věcí okolo, které jsou s tím spojeny.

Nové kity, mapy, efekty a mnoho dalšího.

Přidali jsme nové kity Fisherman a Fisherman+. A ano, pruty jsou opět dostupné! Na verzi 1.12 pruty bugovaly, a proto tam ani nemohly být. Ender perly a jiné podobné věci se už budou také chovat tak, jak jste zvyklí z jiných velkých zahraničních serverů, které také jedou na verzi 1.8.

Promazali jsme hromadu starých a hratelně nefunkčních map a nahradili je úplně novými. Ty fajnové jsme ovšem nechali. :-) Postupně budeme ještě přidávat další a další mapy a dojde také k náhradě některých typických současných map.

Bylo také nasazeno nové Lobby, které stavěl TonCZ.

VIP hráči mají nové efekty při zabití jiného hráče, které se ještě budou dolazovat, ale už od zítřejšího dne budou dostupné.

Dnes také proběhl přesun minihry na VPS se silnějším CPU pro plynulý chod serveru. Celkový čas reworku zabral mnohem více času, než bychom očekávali, ale myslím si, že výsledek stojí za to a počet hráčů to pouze potvrzuje.

Přeji příjemné hraní
Prochedary

Před 5 dny