Prochedary Admin


TheGoldenArmor12: před 6 hodinami
Prochy čus to sem já TheGoldenArmor12 vilplnil sem nebo udelal nabor na builder kdy budu builder? jak sme se rozprávali tak mi to asi dovolíš lebo chcu pomoct serveru dejte mi prosím buildera

Meda: Před 16 dny
Proč se mi nejde přihlásit v minecraftu na server

bz_zd: Před 1 měsícem
Takže takto ? okej...dobre...neriešim to, spravil mi to on, dal som mu dva krompáče do inv, hodil mi jedne, povedal som že som tam chcel silk, a hodil mi to aj so silk....tak neviem, ako možno neviete číťať, tak môj problém to nie, a klamať som neklamal, ale okej....nevadí stáva sa :)

PsychoDanny: Před 1 měsícem
Ahoj, prosím tě odpovídáš na soukromé zprávy tady na BasicLandu?

KnightHell: Před 1 měsícem
Ahoj Prochedary, tady KnightHell, XnatenX mi dal neprávem ban a tak bych prosil, jestli bys mi ho odstanil, právě mám gold vip a nechci o něj takhle blbě přijít. Jen abys byl v obraze, tak jsem byl na survival 1.12., prodával jsem svůj dům a najednou ke mně přišel hacker a začal mi griefovat celý dům, atd..měj flyhack a Killauru. Psal jsem do chatu A-Teamu ale ti neodpověděli, tak jsem mu dal /report a najednou mi přilítl ban. KnightHell a děkuji.

corgi223: Před 1 měsícem
ako sa podava fourm

corgi223: Před 1 měsícem
prochedary

corgi223: Před 1 měsícem
kdo suhlasi aby som bol Helper?

corgi223: Před 1 měsícem
Ahoj rada bi som dostal HkHelerpa budu se chovat podla vsechneho minecraft hravam 1rok som aktivný od 7 do 23:00 plnim vsetky pravidla pomaham hracom sa zlepsovat a chci bit Helper

SQERMANSN: Před 1 měsícem
Ahoj mohol by som si convertovať coiny z starého učtu na nový?


Prochedary

Prochedary

Prochedary

  • Registrován: Před 1 rokem
  • Poslední přihlášení: Před 1 minutou
  • Profile Views: 16784
This user has not added any about fields yet.

Forum


Latest Posts

Na všech hlavních serverech můžete do konce týdne využít /kit halloween a získat speciální vybavení a jiné limitované věci.

Tuto sobotu 9.11.2019 v 19:30 proběhne také Halloween event - Hledání dýní. Hráči s nejvíce nalezenými dýněmi vyhrávají.

Event bude streamovaný na našem oficiálním YouTube kanálu www.youtube.com/basicland streamerem TheRealPazlousek.

Přeji strašidelný halloween
Prochedary

Před 6 dny

Ahoj,

tvoje PSC není starší více jak 3 dny, takže za 3 dny bude tvoje platba zpracována. Očekávej tedy VIP ve čtvrtek k večeru nebo pátek.

Před 7 dny

Po dlouhých dvou letech máme nové stále Lobby! Práce trvaly několik měsíců a padlo na něm nejméně tucet dobrých builderů.

Děkuji všem builderům, kteří se podíleli na stavbě Lobby jako TonCZ, Wexid, Dimpha, Andulkamich, TheRealPazlousek, MynameisMATES, BeZza03 a DortikPvP. Všem patří velké díky.

Doufám, že jste s novým Lobby spokojeni. :-) V současnosti můžete na Lobby nalézt slavnostní nebo Halloweenské prvky.

S pozdravem
Prochedary

Před 8 dny

Vyřešeno

Před 10 dny

Jistě jste si všimli, že už nějakou dobu máte možnost si pomocí příkazu přidat na Discordu roli, která Vám odemkne nové chatovací roomky. A jistě taky víte, že zde bylo z větší části mrtvo. To se ale mění!

Se správcem Imfx jsme propojili Minecraft chat s Discord roomky tak, že uvidíte nejen veškerou veřejnou komunikaci z Minecraftu na Discordu, ale i z Discordu na Minecraftu.

Stačí si přidat roli pomocí příkazu !server v místnosti #bot_prikazy.

Například: !survival
(dostupné servery: skyblock, survival, slimefun, creative, zombie)

Funkce je dostupná pro všechny hráče až na to, že z Discordu na Minecraft mohou psát pouze Premium hráči. Pokud se chceš stát Premium hráčem, tak musíš mít zakoupeno roční VIP.

Po přidání rolí doporučuji si ztlumit místnosti, protože to je pořádný spam. :D Nakonec jen zmíním, že jsou vidět i restarty serveru nebo počet hráčů online atd.

Discord pozvánka: discord.basicland.cz

Přeji příjemné stalkování
Prochedary

Před 12 dny