MikePlays_ Admin


AlperReiz: Před 1 dnem
Ahoj, dostal jsem ban od DavidHraSK aktuálně nevím proč, protože jsem napsal další šáša přišel, protože jsem zabíjel endermeny a v tu chvíli se připojil David, a myslel si že to bylo na něj. Chci to někam vyřešit, díky.

Mewlodyczfnaf: Před 3 dny
ban jsem dostala kvůli lhaní AT ale to není pravda

Mewlodyczfnaf: Před 3 dny
dobrý den dnes jsem dostala neprávem ban na 7 dnů.

JosePerez1: Před 2 měsíci
Ahoj ,dnes dne 22.8 2019 v 16:54 jsem byl zabanován neprávem členem z A-Teamu ,,anasicek". Důvod KA. Ban byl udělen neprávem protože žádný cheaty nepoužívám a ani je nemám stáhnuté. Žádám si tím o unban.

Awesomegod: Před 2 měsíci
Ahoj, omylem jsem si dal na serveru /premium, ale mám jen warez. Šlo by to nějak přenastavit zpátky? Nemůžu se totiž přihlásit na server. Díky (nick Awesomegod)

KRBTCH: Před 3 měsíci
ahoj, stala se mi taková menší nehoda. Hrál jsem survival 1.8 a byl jsem v resce mého kamaráda, kde mám i povolko. Máme tam vykopanou obrovskou jámu a já do té jámy spadl, jelikož nemám fly, tak jsem zemřel a hráč immrich byl v tu dobu poblíž, do jámy zalétl a věci sebral a nechce mi je (ani po domluvě) vrátit. Jelikož to byly opravdu dobré věci, tak prosím o to, abys tento problém zkusil nějak vyřešit. Předem moc děkuji, KRBTCH

KillerSlovakia: Před 4 měsíci
hanbi sa tvoje Spravanie diky tebe a At hraci odchazaju z BasicLandu ked raz server Crachuje bude tvoja Chyba

Malcon: Před 4 měsíci
Ahoj lukajda33 myslíš že mám šanci na Eventera?

KingFilYT: Před 4 měsíci
Mohu tě poprosit, přijdeš na ts3?

KyroYang: Před 4 měsíci
ahoj mohu poprosit o pomoc zmenij jsme si mc Jméno z GibbyOx Na KyroYang aserver pome ted chce heslo ja mel nastavenej auto login jelikoz to vas server nabýzí jesly byjste nejak mohly dat ten autologin na kyroYang/a + přeníst mé gold vip bych bych rád :)


MikePlays_

MikePlays_


  • Registrován: Před 1 rokem
  • Poslední přihlášení: před 13 hodinami
  • Profile Views: 1820
This user has not added any about fields yet.

Forum


Latest Posts

Ono si stačí udělat ten jeden ticket, kde se to vyřeší (jako že to už je vyřešený), nemusíš psát všude okolo a ještě zbytečně utážet celej AT :D

Před 26 dny

analog

Před 3 měsíci

Takže na TSku se unban dal, tam být neměl, MC zůstává. Pro info i jiných lidí. 

Před 4 měsíci