Tahle parta vede BasicLand ? :O

Na fotce z leva [Admin] Nitram33_CZ a z druhé strany [Admin] DoktorVP. Uprotřed [Hlavní Admin] xXmartinekXx a v náručí náš milovaný [Majitel] Prochedary. Tak a to je naše vedení! 😀 Jsme sexy, že ? 😀

Historie a současnost

Server vznikl 19.10.2014. Ještě předtím, ale byly dva menší servery, než jsme se dopracovali k současnému názvu Basic Land. Night Mine, který trval asi měsíc, a dále Multi Sword, který byl jen takový přechod na Basic Land.

Název serveru vznikl z karetní hry Magic the Gathering, kde Basic Land je základní země nebo-li mana, potřebná k použití dalších karet.

Server se zpočátku zaměřoval pouze na Survival, ale nebyl o něj moc zájem, a tak se po dvou týdnech předělal na Skyblock.

Po čtyřech měsících na server začali chodit první stálí a aktivní hráči a server se dále rozšiřoval a vylepšoval. Po dalších dvou měsících a 2x wipe měl server kolem 12 online hráčů. Poté zase začal upadat, a tak přišel další wipe s dalšími novinkami a změnami, podle kterých se řídí server doposud a může se těšit velké populárností mezi hráči. Začaly se zvyšovat posupně sloty až na 50 a přidávat plno nových funkci nebo světů jako Survival.

Server se po vánocích v roce 2015 předělal na Bungee cord a Skyblock a Surival servery funguji samostatně. Sloty byly rozšířeny na 99.
V roce 2016 v srpnu byl přidán nový Zombie Apocalypsa server, díky kterémů stoupl celkový počet hráčů a sloty byly zvýšeny na 150.

Zaznamenané rekordy v počtech hráčů online

151 online lidí 30. 08. 2016 v 13:59
85 online
lidí 31. 05. 2016 v 18:50
59 online
lidí 21. 02. 2016 v 14:50

Členové A-teamu projektu Basic Land

Kontakty na serveru

Pravidla serveru, kterými se musíš řídit.

Galerie serveru staveb spawnu

Videa hráčů na YouTube

Fotky hráčů staveb

Komentáře jsou vypnuty.