Prochedary Admin


SirYakari: Před 3 měsíci
moje IP 185.24.8.10 :)

Starten95SK: Před 3 měsíci
Prochy dašmi prosim unban dávalsom reklamu ale uz nedám nikdy reklamu tento server je najlepsi Ban mi dal Lukajda33 ban bol udeleny 02-12-2017 18:09

SirYakari: Před 3 měsíci
Nemohl by jsi mi dát unregister ty ? :)

SirYakari: Před 3 měsíci
Zdravím, chtel bych na vašem serveru natočit video ale již se za mě někdo přihlásil je možny unregister na serveru ? díky předem za odpověd.

pieskomil: Před 3 měsíci
chtelbych eventera jak ho mužu dostat? budu rad kdiš odpoviš

Skywars12345: Před 3 měsíci
ahoj prochy muzu bit Helper??? pls mam 15 rokov

LoserElieq: Před 3 měsíci
Ahoj Prochy, chci se zeptat jak si mam ověřit originální minecraft učet díky za odpoved.

tminemaster: Před 3 měsíci
Prochy chtel bi sem si zmenit nick na GanG_tminemaster jak na to pls???

BetkaKatka: Před 4 měsíci
Prochy mam dobrej ten nabor?

ploop2031: Před 4 měsíci
Prochedary možem nabor pls


Prochedary


  • Registrován: Před 9 měsíci
  • Poslední přihlášení: před 1 hodinou
  • Počet zobrazení profilu: 8107

Forum


Příspěvky

Využití sítě sedí s počtem hráčů na serveru. Pouze ten náhlý výkyv je problém, který musí být způsobený někým, komu se nelíbíme. Server po přesunu jinam už běží jak má, ale bohužel tam není možné mít premium přihlašování. Ne kvůli tomu, že by to byl bezpečnostní problém pro nás, ale protože by to byl bezpečnostní problém pro hosting. Plugin vyžaduje oprávnění i do souborů, do kterých nemáme přístup a bez toho nefunguje.
Před 5 dny

Poslední dva týdny jsme se potýkali s výpadky hlavního připojovacího serveru, který dokázal v lepším případě vyhodit více jak polovinu hráčů nebo vyhodit rovnou všechny. Poté trvalo pár minut, než se situace stabilizovala a hráči se mohli opět napojovat.

Co je příčinou výpadků? Nevíme. Bohužel se nepodařilo zjistit, co nebo kdo a hlavně jak to dělá. Může to být technický problém nebo úmyslné shazování serveru, ať už z venčí nebo přímo ze serveru. Byl zde jeden hráč, kterému se povedlo na Creative serveru shodit i celý bungee server, i přes to, že hlavní připojovací serveru běží na jiném VPS. Přestože byl tento problém vyřešen, tak server stále padá. :Pepehands:

Musíme provést určité změny, kvůli kterým už nebude možnost premium přihlašování. Vím, že mnoho hráčů si na premium přihlašování zvyklo tak jako já, ale snad to chápete, že stabilita serveru je přednější.

Graf znázorňuje využití sítě, na kterém můžeme jasně vidět přehlcení sítě a následný pád.

PS: Někteří z Vás nejspíš už mohli zapomenou heslo od svého účtu, tak se nebojte nám napsat a pomůžeme Vám s obnovou hesla.

Přeji příjemné hraní,
Prochedary

Před 7 dny

Ahoj, myslíš skyblock 1.12? Řeknu někomu z vedení.
Před 8 dny

Avpmister:
Dulezita otazka na A-team. kazdy mesic aktualizace zakazek a zatim nic kdy su muzu dočkat ze každy mesic muzu znova splnit zakazky?

Ahoj, co máš přesně na myslí? Jestli myslíš nábor, tak to většinou se řeší každý týden a dělá to vedení.

 
Před 8 dny

Po dlouhém čekání na novou verzi plot systému jsme se dočkali a spustili jsme Creative na nejnovější verzi 1.13.2.
Na server se můžete připojit s verzi klienta od 1.8 - 1.13.2. Doporučuji ale používat 1.13.2, jestli chcete využívat všechny novinky, které nová verze Minecraftu s sebou přinesla.

Spustili jsme tento server jako druhý creative server. Můžete si tak vybrat mezi verzi 1.13 a 1.12. Nováčkům doporučuji verzi 1.13, kde všichni začínají od znova.

Proč druhý server kompletně od znova? Změna Creative serveru byla nutná už dlouho, a to hlavně kvůli velikosti pozemků, které jsou extrémně velké a při mazání pozemků to způsobuje neskutečné lagy. Vychází to z naší minulosti serveru, kdy byl před třemi lety Creative server vytvořen a sloužil pouze pro VIP hráče. Postupem času jsem si ale uvědomil, že jdu na to z opačné strany a server začal sloužit hlavně těm mladším hráčům. Nastavení serveru už ale zůstalo stejné.

Co na serveru můžu najít? Najdete tam všechny funkce, které už znáte z verze 1.12, takže nic Vám pro vytvoření svého vypiplaného plotu nebude bránit. Pozemky jsou nyní o velikosti 120x120. VIP ovšem mají stále právo vytvářet až mnohonásobně více pozemků. takže o nějakém omezení se nedá mluvit. Pozemky se stále automaticky spojují, pokud vlastníte dva vedle sebe. Prozatím je pouze pro VIP zablokován World Edit. Je to kvůli tomu, že ještě nevyšly funkce, které by zajistily plynulý chod serveru i při využívání World Editu hráči.

Přeji příjemné hraní,
Prochedary

Před 9 dny