Prochedary Admin


RobiLMan: Před 1 měsícem
Ak má vip niejaku že som youtuber je to reklama?

RobiLMan: Před 1 měsícem
Prochedary? Čosa stane ak už bude 25.12 s adventným kalendárom na spawnoch???

GGJoystick: Před 1 měsícem
ale jak to tam mam dat

PloUdiK: Před 1 měsícem
Mužu otázku na survivu sem dostal ban důvod tpakill když sem hráče zabil až po 22 sec, na 2 dny ban a nedostal sem od hráče zpátky věci prosím pomoc psal: PloUdiK banoval mě MaďarskáKlobáska

RobiLMan: Před 1 měsícem
Prochedary ako mam daco napísať lukajde33 ked neni na servery? stala sa mi menšia nehoda s mečom dal som omylom mu inu vec do donatovej truhly

piratesxxx: Před 1 měsícem
Ahoj mam jenom 1 takovi upozorneni na sky block na /warp redston je farma na cocoa bean a ten repitr ma bit nastaveni na 3 a ne na 0 takhe to vipada https://ctrlv.cz/yRQQ a tak to ma vipadat https://ctrlv.cz/yLDD na skyblock 1.8

RobiLMan: Před 1 měsícem
Prochedary? Ako si môžem zmeniť profilovú mc hlavy na forume basiclandu?

MatoVulpix: Před 1 měsícem
Prochy už mne to štve nikdy mi nechce pomôcť dostal sem Ban ževraj za REKLAMU a pritom som na servery ani nebol

vs12345: Před 1 měsícem
prochedary rivier111 my zničil celý plot a vše ukradl pomoc

LukyLukas1: Před 2 měsíci
Můžu se vás na něco zeptat? Proč jste mi dali ban kdyz jsem nepodvaděl ani nic zakázaného jsem neměl zapnuté? Už na tomto serveru hraji trchu déle a rád bych na něm ještě hrál! můžete mi dát prosím unban nebo alespon vysvetlení k tomu, ?? Právě už se mi to stalo po 2. za opakovane nepovolené modifikace!tak prosim o vysvetleni. Děkuji!


Prochedary


  • Registrován: Před 9 měsíci
  • Poslední přihlášení: před 1 hodinou
  • Počet zobrazení profilu: 8106

Forum


Příspěvky

Využití sítě sedí s počtem hráčů na serveru. Pouze ten náhlý výkyv je problém, který musí být způsobený někým, komu se nelíbíme. Server po přesunu jinam už běží jak má, ale bohužel tam není možné mít premium přihlašování. Ne kvůli tomu, že by to byl bezpečnostní problém pro nás, ale protože by to byl bezpečnostní problém pro hosting. Plugin vyžaduje oprávnění i do souborů, do kterých nemáme přístup a bez toho nefunguje.
Před 5 dny

Poslední dva týdny jsme se potýkali s výpadky hlavního připojovacího serveru, který dokázal v lepším případě vyhodit více jak polovinu hráčů nebo vyhodit rovnou všechny. Poté trvalo pár minut, než se situace stabilizovala a hráči se mohli opět napojovat.

Co je příčinou výpadků? Nevíme. Bohužel se nepodařilo zjistit, co nebo kdo a hlavně jak to dělá. Může to být technický problém nebo úmyslné shazování serveru, ať už z venčí nebo přímo ze serveru. Byl zde jeden hráč, kterému se povedlo na Creative serveru shodit i celý bungee server, i přes to, že hlavní připojovací serveru běží na jiném VPS. Přestože byl tento problém vyřešen, tak server stále padá. :Pepehands:

Musíme provést určité změny, kvůli kterým už nebude možnost premium přihlašování. Vím, že mnoho hráčů si na premium přihlašování zvyklo tak jako já, ale snad to chápete, že stabilita serveru je přednější.

Graf znázorňuje využití sítě, na kterém můžeme jasně vidět přehlcení sítě a následný pád.

PS: Někteří z Vás nejspíš už mohli zapomenou heslo od svého účtu, tak se nebojte nám napsat a pomůžeme Vám s obnovou hesla.

Přeji příjemné hraní,
Prochedary

Před 7 dny

Ahoj, myslíš skyblock 1.12? Řeknu někomu z vedení.
Před 8 dny

Avpmister:
Dulezita otazka na A-team. kazdy mesic aktualizace zakazek a zatim nic kdy su muzu dočkat ze každy mesic muzu znova splnit zakazky?

Ahoj, co máš přesně na myslí? Jestli myslíš nábor, tak to většinou se řeší každý týden a dělá to vedení.

 
Před 8 dny

Po dlouhém čekání na novou verzi plot systému jsme se dočkali a spustili jsme Creative na nejnovější verzi 1.13.2.
Na server se můžete připojit s verzi klienta od 1.8 - 1.13.2. Doporučuji ale používat 1.13.2, jestli chcete využívat všechny novinky, které nová verze Minecraftu s sebou přinesla.

Spustili jsme tento server jako druhý creative server. Můžete si tak vybrat mezi verzi 1.13 a 1.12. Nováčkům doporučuji verzi 1.13, kde všichni začínají od znova.

Proč druhý server kompletně od znova? Změna Creative serveru byla nutná už dlouho, a to hlavně kvůli velikosti pozemků, které jsou extrémně velké a při mazání pozemků to způsobuje neskutečné lagy. Vychází to z naší minulosti serveru, kdy byl před třemi lety Creative server vytvořen a sloužil pouze pro VIP hráče. Postupem času jsem si ale uvědomil, že jdu na to z opačné strany a server začal sloužit hlavně těm mladším hráčům. Nastavení serveru už ale zůstalo stejné.

Co na serveru můžu najít? Najdete tam všechny funkce, které už znáte z verze 1.12, takže nic Vám pro vytvoření svého vypiplaného plotu nebude bránit. Pozemky jsou nyní o velikosti 120x120. VIP ovšem mají stále právo vytvářet až mnohonásobně více pozemků. takže o nějakém omezení se nedá mluvit. Pozemky se stále automaticky spojují, pokud vlastníte dva vedle sebe. Prozatím je pouze pro VIP zablokován World Edit. Je to kvůli tomu, že ještě nevyšly funkce, které by zajistily plynulý chod serveru i při využívání World Editu hráči.

Přeji příjemné hraní,
Prochedary

Před 9 dny