Prochedary Admin


hakagron: Před 3 měsíci
Běž pls na server

hakagron: Před 3 měsíci
Ahoj prochy tak co..

sragora369: Před 3 měsíci
z jansalaba na sragora369 jsme ted online na zombie


sragora369: Před 3 měsíci
Prochedary můj kamarád mi chce dat VIP z jeho účtu na můj účet šlo by to?

kony0312: Před 3 měsíci
ahoj proc mam moderatora? predtim jsem mel administratora


Prochedary


  • Registrován: Před 3 měsíci
  • Poslední přihlášení: před 5 hodinami
  • Počet zobrazení profilu: 4785

Forum


Příspěvky

Předem se omlouvám, že minulý týden nevyšly novinky týdne, kvůli mé dovolené. Občas to není možné vydávat pravidelně, ale teď už k novinkám.

Nové SkyWars mapy Medieval a Mushrooms byly po dlouhém slibování přidány. Mapa Medieval je nová aréna postavenou naši Hl. Architektkou MisKaa.Mapa Mushrooms je starší předělaná mapa do solo modu s jiným rozložením ostrovů. Dříve jste ji mohli znát pod názvem Magic.U všech SkyWars arén byl opraven spawnpoint pro spectatory, takže se Vám už nestane, že byste se spawnuli někde na úplném kraji arény.

Ze SkyWars byl odebrán Normal mod, kvůli nízkému počtu hráčů, kteří tento server využívali. Zůstal tak už jen Insane mod, který je teď hlavním a jediným SkyWars serverem.

Opět proběhla změna pluginu na starý systém PvP. Starší plugin znemožňoval například házení sněhovými koulemi. Na PvP systému by se ale nic zásadního měnit nemělo.

Byly upraveny/opraveny některé kity jako Hunter+, kde byl upraven luk nebo kit Mine+.

Zásadně se změnily dropy z truhel. Nyní padá méně šípu i TNT, aby bylo více akce na blízku a méně kempení a odstřelování z dálky.

Na Survival serverech byl promazán a obnoven Nether, End a těžební svět.

Na Survivalu orientáční GUI neboli /menu, díky kterému máte zase snadnější ovládání většiny funkci serveru.Na KitPvP na mapě Alien byla posunutá loď, tak aby hráči nebyli schopni na ni skočit hned ze spawnu. Velmi často zde někdo kempil s lukem a odstřeloval ostatní hráče, kteří se k němu neměli normálně jak dostat.

Po několikahodinových testech jsme aktualizovali anticheat serveru. Snad bude pro obyčejné hráče zase příjemnější hraní na serveru bez hackeru. Upozorňuji ale, že anticheat jsme nikdy nevyužívali k banování. Od banování tu máme admin tým, který to lépe posoudí, než jakýkoliv anticheat.

Proběhla aktualizace TS3 serveru kvůli novějším aktualizacím, které znemožňovali se připojit na starší verze TS3 serveru. V jednu chvíli běžely dva TS3 servery, protože byla nutná změna DNS záznamů. Hosting nám TS3 přesouval na jejich jinou službu.

Přeji příjemné hraní,
Prochedary
před 12 hodinami

Sdílím to sice s týdenním zpoždění kvůli dovolené, ale přeci jen.Prochedary
Před 1 dnem

SMS brána je opět funkční. 

Kvůli nedostatečným informacím od hosting jsme byli nuceni dočasně uzavřít SMS bránu s některými cenami. 

Byla naplánovaná na pondělí 13.8.2018 změna čísla z 90333 na 90733 u SMS za 199, 299, 399 a 499 Kč. 

Hosting ovšem změnu provedl až další den a všechny poslané SMS by byly ztracené. Měl jsem vše připravené, aby nebyl problém, ale s tímhle jsem nepočítal a okamžitá oprava nebyla možná, protože jsem na dovolené mimo WiFi a bez PC. 

Dnes už budou všechny SMS správně zpracovaný. Dávejte si tedy pozor na čísla, na které SMS posíláte.

Přeji příjemné hraní,
Prochedary 
Před 5 dny

Upozorňujeme všechny hráče, aby neposílali SMS s cenou 100 kč a více. Všechny ostatní SMS budou v pořádku zpracovaný (Slovenské SMS a české SMS 20,50,79 a 99 Kč. 

Omlouváme se za zmatky, ale hosting provede změnu čísel až BĚHEM dne. 

Prochedary
Před 6 dny