Prochedary
Admin

Joined: Před 12 měsíci
20 topics
126 posts

IGN: Prochedary
By Prochedary » Před 3 měsíci
Poslední dva týdny jsme se potýkali s výpadky hlavního připojovacího serveru, který dokázal v lepším případě vyhodit více jak polovinu hráčů nebo vyhodit rovnou všechny. Poté trvalo pár minut, než se situace stabilizovala a hráči se mohli opět napojovat.

Co je příčinou výpadků? Nevíme. Bohužel se nepodařilo zjistit, co nebo kdo a hlavně jak to dělá. Může to být technický problém nebo úmyslné shazování serveru, ať už z venčí nebo přímo ze serveru. Byl zde jeden hráč, kterému se povedlo na Creative serveru shodit i celý bungee server, i přes to, že hlavní připojovací serveru běží na jiném VPS. Přestože byl tento problém vyřešen, tak server stále padá. :Pepehands:

Musíme provést určité změny, kvůli kterým už nebude možnost premium přihlašování. Vím, že mnoho hráčů si na premium přihlašování zvyklo tak jako já, ale snad to chápete, že stabilita serveru je přednější.

Graf znázorňuje využití sítě, na kterém můžeme jasně vidět přehlcení sítě a následný pád.

PS: Někteří z Vás nejspíš už mohli zapomenou heslo od svého účtu, tak se nebojte nám napsat a pomůžeme Vám s obnovou hesla.

Přeji příjemné hraní,
Prochedary
Last edited: Před 3 měsíci

Každý pracovní den od 19:00 do 20:00 řeším maily, zprávy, platby, žádosti a stížnosti hráčů.Taita_sk
Uživatel

Joined: Před 4 měsíci
0 topics
1 posts

IGN: Taita_sk
By Taita_sk » Před 3 měsíci
Mas okrem tohto grafu aj graf s poctom prihlasenych hracov? Zaujimalo by ma ci rastlo vytazenie subezne s prihlasenymi hracmi. 
A neda sa odtrackovat aj IP voci ktorym bola sitova komunikacia vedena? To by sa potom lahko dalo zistit ze pricinou je mozno len jedna IPcka...

Netusim ake mas cisla a moznosti ale mozno staci posunut premium prihlasovanie z Irona na Gold, alebo Dia. Ak by si potom naporovo viac hracov predplatilo tieto privilegia mozno vies pouzit zisk na predplatenie sirsieho pasma...
Prochedary
Admin

Joined: Před 12 měsíci
20 topics
126 posts

IGN: Prochedary
By Prochedary » Před 3 měsíci
Využití sítě sedí s počtem hráčů na serveru. Pouze ten náhlý výkyv je problém, který musí být způsobený někým, komu se nelíbíme. Server po přesunu jinam už běží jak má, ale bohužel tam není možné mít premium přihlašování. Ne kvůli tomu, že by to byl bezpečnostní problém pro nás, ale protože by to byl bezpečnostní problém pro hosting. Plugin vyžaduje oprávnění i do souborů, do kterých nemáme přístup a bez toho nefunguje.

Každý pracovní den od 19:00 do 20:00 řeším maily, zprávy, platby, žádosti a stížnosti hráčů.