Prochedary
Admin

Joined: Před 9 měsíci
71 topics
158 posts

IGN: Prochedary
By Prochedary » Před 6 měsíci
Na SkyWars mapě TNTMadness 2 byla opravena chyba, která způsobovala, že zde bylo PVP 1.12 místo 1.8.

Na Creative serveru byl nasazen plugin proti nahackovaným věcem, které způsobovaly nemalé problémy. Nezablokovali jsme všechny věci, ale pouze částečně omezili. Jednalo se hlavně o omezení upravených monster vajíček. Některé z nich dokázaly shodit i Minecraft klient.Byly pozměněny VIP výhody pro maximální počty pozemků. Iron si může založit až 4, Gold 8, Diamond 12 a Emerald až 16 pozemků. Limity platí na Zombie i Creative serveru.

Provedli jsme změnu SMS tvaru do 99Kč. Změna nemá vliv na přidělování ani ceny, je to pouze informativní záležitost.

Donatoři mají na Lobby nový příkaz “/dsuf text”, kterým si sami mohou změnit suffix. Maximální délka suffixu je 12 znaků. Prosíme o slušné suffixy, jinak Vám může být donator odebrán.

Protože už je za námi polovina letních prázdnin, tak od 31.7 do 7.8 probíhá mimořádná akce. Za zakoupení Tokenu a časového VIP dostanete 2x tolik. Místo 100 000 Tokenu tak dostanete 200 000 a místo 30 dnů VIP máte hned 60. Taková akce, za téměř 4 roky fungování serveru, tu ještě nebyla.Povedlo se opravit jednu chybu v naší databázi, která znemožňovala přesun databáze banlistu z Endora.cz k nám na VPS. Ráno očekávejte minimálně restart serveru. Přesun byl nutný kvůli občasným výpadkům databáze. Hráči se pak nemohli připojit na server.

Na KitPvP proběhla změna ohledně vyhazování itemů z inventáře. Nyní lze jakýkoliv item vyhodit včetně systémových věcí. Bohužel systém, který měl tomuto bránit, musel být vypnut. Ukázalo se, že jsou v nějaké nějaké chyby. Dalo se stackovat například zlaté meče nebo lahvičky, které pak dávali hráčům oproti ostatním neskutečnou výhodu.

Přeji příjemné hraní,
ProchedaryLast edited: Před 6 měsíci

Prochy? Dáš admina pls?