Prochedary
Admin

Joined: Před 6 měsíci
58 topics
113 posts

IGN: Prochedary
By Prochedary » Před 6 měsíci
Přinášíme Vám tu po dlouhé době změnu v podobě webu a to celkem velkou.

Změny se netýkají pouze vzhledu, které jsou na první pohled znát. Někomu se design může líbit víc, někomu zase méně, ale to není úplně to důležité. Hlavním důvodem proč jsme se vrhli do nového webu, bylo přidání mnoha funkcí, které starší web postrádal nebo měl určité nedostatky.
 
  • Hráči si už nebudou moci dávat jakékoliv štítky jak se jim zachce. Nyní jsou přiřazeny adminským skupinám. Na starším systému se stávalo, že si někteří nastavili v přihláškách že jsou přijati a čekali, že je fakt přijmeme. Vtipné.
  • V profilech si můžete změnit a nastavit vlastní pozadí z daného výběru, který ještě rozšíříme! Návrhy na nové pozadí můžete posílat na mail, fb, insta či discord.
  • Štve Vás nějaký hráč? Není problém! Stačí si daný profil zablokovat a už Vás nebude moci kontaktovat.
  • Byl odebrán systém přátel, ale to nám vůbec nevadí, protože místo toho zde máte možnost posílat hromadné zprávy komukoliv se Vám zlíbí.
  • Stávalo se Vám, že jste psali příspěvek, ale po odeslání se Vám smazal? Tak to je teď minulost, protože nový systém podporuje mít otevřených počet stránek kolik jen budete chtít a o nic nepřijdete.
  • Pro nás adminy máme novou funkci pro zabanování účtu a IP, takže žádné spamy prosím. Pro většinu přestupku bude sloužit warn, ale nezkoušejte naší trpělivost. :P
  • U každého příspěvku máte možnost dávat like, dislike nebo uhm a vyjádřit tak svůj názor bez zbytečných slov.
To by byly zásadní novinky, které by nám měly zlepši fungování na našem serveru. :-)

Bohužel s novým webem si musíte své účty založit znova. Byla zde možnost přenést všechny účty, ale chtěli jsme začít s čistým štítem, protože většina účtu stejně byla neaktivních.

Na adrese http://old.basicland.cz/ je starý web, kde se ještě dořeší aktuální přihlášky a dotazy a po čase bude zrušen, aby se veškerá aktivita přenesla sem. Máte ještě tak možnost si překopírovat případné moto na svém profilu. :-) 

Berte zatím v potaz, že systém ještě není plně dodělaný a některé věci nemusí fungovat 100%. Předem upozorňuji, že funkce smajlíku v příspěvcích je zakázaná kvůli chybám a ještě ladíme rozlišení pro mobilní zařízení, kde se nedá scrollovat s menu.

Děkuji všem za věrnost a přeji příjemné hraní,
ProchedaryLast edited: Před 6 měsíci x 8

Prochy? Dáš admina pls?