Prochedary
Admin

Joined: Před 9 měsíci
71 topics
158 posts

IGN: Prochedary
By Prochedary » Před 6 měsíci
Od dnešního dne měníme malinko formát psaní novinek. Soupis úprav bude pravidelně vycházet jednou týdně a seznamy budou číslovány.

Na serverech s Vote klíči a truhlami proběhl překlad do češtinyBylo odebráno pravidlo ohledně záměrného navyšování cen v obchodech, které upřímně řečeno ztrácelo smysl a spíše škodilo aktivním hráčům, kteří si v AH dělají reklamy tímto způsobem.

Přidali jsme nové způsoby plateb! PayPal, Paysafecard, kreditní karta a bankovní převod. Veškeré info najdete na www.basicland.cz/shop

Vzpomínáte si, jak jsme dávali perma bany za hacky na KitPvP? Všechny tyto bany byly smazány a máte tak druhou šanci, ale prosíme o zodpovědné chování.

U KitPvP ještě chvíli zůstaneme. Proběhlo zde nasazení nové IV sezóny, takže všechny coiny a ranky byly vyresetovány. Statistiky a kity Vám zůstaly.
Změnou si také prošel kit Viking a jeho vylepšení. Nyní by měla efektivita kitu odpovídat stanovené ceně.

Byl upraven také anticheat, aby se už nestávalo, že Vás vyhodí, pokud máte nějaký kit jako třeba Summoner apod. V případě setrvávajících problémů se nám ozvěte.SkyWars prošel kompletní aktualizací. Vymazali jsme méně hrané mapy nebo mapy, které nevyhovovaly této minihře a přidal i jednu novou. Některé odebrané mapy jako TNTMadness 2 nebo Magic se zase vrátí s tím, že prošli celkovou revizí, tak aby vyhovovaly standardům. O přidání nových map ale zase jindy. 

Bylo také nahlášeno několik bugu, jako třeba u kitu Flash na místo bot se objevovaly kalhoty. Dále jsme například odebrali enchant infinity z luku u kitu Hunter nebo odebrali kit TNTer, který se až moc podobal kitu Cannoner. Můžete zasílat návrhy na nový kit na email podpora@basicland.cz.

Změnili jsme na SkyWars, GetDown a KitPvP plugin, který zajišťoval 1.8 PvP. Starý plugin bugoval natrvalo armor některým hráčům, kteří poté vydrželi mnohem déle, než by měli a byli pomalu nesmrtelní. Z tohoto důvodu jsme sáhli po novém, který ovšem odebírá pouze cooldown, takže je to teď spíše takové semi 1.8 PvP. Tato změna běží už nějaký týden a stížnosti žádné nebyly, akorát zkušení pvpčkaři si toho všimli.Na Creative bylo přidané přehledné menu. Všichni víme, že právě zde hrají ti nejmladší hráči a nějaké menu zde už bylo opravdu potřeba. Můžete tak snadno změnit čas a počasí na pozemku, vymazat si inventář, změnit se v moba nebo entitu či si zapnout nějaký doplněk. Podobné menu bychom rádi přidali i na ostatní servery, které je nejen pro nováčky skvělým pomocníkem při orientaci na serveru.Přidali jsme také pro všechny hráče možnost si upravit armor stand dle libosti. Poslouží Vám k tomu nový plugin na editaci armor standu. Stačí držet v ruce flint a kliknout pravým pro otevření menu. Podrobný návod na použití můžete najít na forum http://basicland.cz/index.php….

Webové stránky konečně jedou komplet na HTTPS. Problém byly odkazy, které směřovaly na nezabezpečené weby. Provedly se také menší změny v responzivitě, a to pro mobilní zařízení.Na závěr Vám mohu prozradit, že v následujících týdnech se můžete těšit na další vylepšení Creative serveru nebo nové minihry, které Vám zpříštupníme v Beta verzi. Jedná se o The Bridge a 1v1. Držte nám palce. 

Přejeme příjemné prázdniny s Basic Landem.

Hrajte s námi,
ProchedaryLast edited: Před 6 měsíci x 3

Prochy? Dáš admina pls?