Prochedary
Admin

Joined: Před 6 měsíci
58 topics
113 posts

IGN: Prochedary
By Prochedary » Před 6 měsíci
Přidali jsme třetí SkyWars TNT Madness mapu. Aréna je celkem pro 6 týmu po 3 hráčích. Zde nebudete mít problém uspokojit vaše choutky nechat vybuchovat TNT díky velké hrací ploše a spoustě TNT uprostřed arény.

Neprolomitelné klece! Po mnoha pokusech jsme našli nejlepší řešení jak opevnit klece tak, aby se z něj nějací "bugeři" nemohli dostat. Po stranách jsou bariéry, které už jen tak zničit nejdou.

Na obou modech Normal i Insane jsou teď všechny mapy stejné. Máte tak mnohem větší výběr map než když byly určené mapy pouze pro daný mod. TNTMadness mapy se nachází na obou modech.

Se systémem Tokenu jsme také přidali novou funkci, díky které získáte 2x počet Tokenu z miniher!Stačí si vyzvednou Booster na Lobby nebo Vote serveru. Odměnu si můžeš vyzvednou každý týden. Délka trvání Boosteru trvá celkem 3 hodiny. Za tu tento čas si můžeš snadněji vydělat Tokeny.

Provedli jsme také velkou změnu v ekonomice s Tokeny. Nově je poměr Tokenu a Dolaru na všech serverech 1:1. Dříve jste na většině serverech dostali pouze polovinu počtu Dolaru z celkového počtu Tokenu.

Přejeme příjemné hraní,
Prochedary

Basic Land - SkyWars TNTMadnessLast edited: Před 6 měsíci x 1

Prochy? Dáš admina pls?