Prochedary
Admin

20 topics
126 posts

IGN: Prochedary
By Prochedary » Před 12 dny
Nebudu se tu dlouze rozepisovat, ale stalo se něco, co se stávat nemá.

Podařilo se mi nechtěně smazat celý disk na VPS, na kterém nám běží celá databáze. Chtěl jsem rozšířit disk kvůli neustále plnému disku. Při jednom kroku jsem ale nestihl vybrat jednu volbu a disk se začal automaticky formátovat. Než jsem to stačil zastavit, tak bylo po.

Napsal jsem hicorii o zálohu a ta bohužel má pouze 22 dní zpět. To naplnilo moje velmi černé myšlenky. Ne vše ale bude vráceno o tolik dní. Některé věci budou vráceny o týden jako permise, tokeny a jiné věci.

Pokusím se dnes do večera vše připravit a polepit zbytky databáze. Musí se vše znova nastavit a upravit a to nějakou dobu potrvá.

Vím, že tohle je zásadní rána pro celý server. Tentokrát nad tím nemohu mávnout rukou. Žádám tedy všechny hráči, kteří o něco přišli, a že o něco přijdou všichni, ať napíšou mail na podpora@basicland.cz, kde sepíšou seznam všech statistik, jaké mají mít a my je Vám vrátíme.

Vrácení bude probíhat ručně a bohužel zrovna tento týden jsem na pracovní cestě v zahraničí. Pokusím se Vám vrátit a zachránit toho co nejvíce jde ještě před odjezdem. Zbytek bude muset počkat na víkend nebo něco bude moci vyřešit vedení.

Omlouvám se Všem za ztracená data.
Prochedary

[EDITED]

Mnoho hráčů mi už posílá mail a píšou si o věci, které jim nezmiznou. Chci Vás ujistit, že serveru jako skyblock, survival, zombie a slimefun se tohle vůbec nedotkne! Inventáře, enderchestky, mapy, stavby, residence, jobs atd.. to vše vám zůstane.

To co nám zmizlo jsou konkrétně databáze na authme, banlist permise, hlasy, statistiky miniher, tokeny, premium, skiny, gadgety a jiné doplňky.

Zakoupené VIP a Tokeny Vám budou vráceny bez žádostí.

Last edited: Před 12 dny

Každý pracovní den od 19:00 do 20:00 řeším maily, zprávy, platby, žádosti a stížnosti hráčů.

LukoSVK
Uživatel

7 topics
20 posts

IGN: LukoSVK
By LukoSVK » Před 12 dny
Takže server nebude 3 týždne???

DamiPRO_PvP
Uživatel

3 topics
21 posts

IGN: DamiPRO_PvP