Prochedary
Admin

20 topics
126 posts

IGN: Prochedary
By Prochedary » Před 19 dny
Vyhlašuji výběrový konkurz na nového majitele Basic Landu.

Napiš nám na mail konkurz@basicland.cz proč bys zrovna ty se měl stát majitelem serveru. Nejlepšího pak osobně vyberu a stane mým nástupcem. Všichni ostatní budou o hlavu kratší, proto si dobře rozmyslete, jestli Vám to za tu cenu stojí.

Abyste si mohli už předem vyzkoušet, jaké to je být majitelem serveru, tak všichni hráči dostávají práva majitele na serveru!

Důvodem je neustálá kritika serveru ze strany hráčů, která je už neúnosná a z důvodu zachování svého zdravého rozumu musím přistoupit k tomuto kroku.

Přeji hodně úspěchu výherci a všem příbuzným poražených upřímnou soustrast.

Váš bývalý majitel
Prochedary

x 3 | x 1

Každý pracovní den od 19:00 do 20:00 řeším maily, zprávy, platby, žádosti a stížnosti hráčů.

tomasik_2006
Uživatel

0 topics
3 posts

IGN: tomasik_2006
By tomasik_2006 » Před 19 dny
Super vtip je apríl :D

x 1 | x 1

ManuallGamer
Uživatel

0 topics
4 posts

IGN: ManuallGamer
By ManuallGamer » Před 19 dny
No ty bláho já se na to mohu xD 6 hodin blouzním o tom že budu Majitel atd .. i když to je jen prefix.. a pak mi jebne xD 1.4 (Apríl) už zase ! 
já... se nechal nachytat jak jinak dneska už po 46 :/ a nachytal jsem jen 2 osoby se stává :D  

Ahoj Já jsem ManuallGamer mám rád hru Survival 1.8 (a Skyblock) ;-). Poradím,pomohu,prodám podobně podle návrhu,rád stavím,dělám i zakázky na materiál např.Sklo,Stone,písek,Nástroje(Ench.),Amor(Ench.) a tak dále je toho docela dost :D. Snad jste zde našli to co jste hledali pač mne momentálně co právě píšu už moc věcí nenapadá abych se zbytečně nerozepisoval :D.

LukoSVK
Uživatel

7 topics
20 posts

IGN: LukoSVK
By LukoSVK » Před 18 dny
Prochy určite ti email napíšem chcem bit majiteľ basiclandu alebo aj helper mne to je fuk proste chcem bit v AT teším sa a prochedary želám ti veľa šťastia v budúcnosti :) 

Last edited: Před 18 dny