Prochedary
Admin

11 topics
109 posts

IGN: Prochedary
By Prochedary » Před 29 dny
Po neskutečně dlouhých měsících Vám oficiálně představujeme novou minihru BedWars! :PandaDuck:

Myslím si, že nikomu tuhle nejznámější minihru představovat nemusím. Jsou tu ale i věci, které z klasického starého BedWars znát nemusíte.

Na základně najdeš Villagery, který poskytuje speciální vylepšení. Získat můžeš generátory pro rychlejší získávání surovin, perma enchanty pro celý tým, trapky nebo healovací oblast kolem tvé základny.

Dále u klasického Villagera můžete získat speciální itemy jako jsou Fireball a Iron Golem, který Vám bude chránit base, dále například perma brnění, které Vám zůstane i po smrti.

Vychytávek zde najdeš opravdu hodně a bude to chtít spoustu taktizování pro poražení nepřátel.

Zahrát si můžeš solo arény pro 4 nebo 8 hráčů. Pro hraní s kamarády využiješ týmové arény ve formátu 2x4,2x8 nebo 4x4.

Villagery slouží pro automatické napojení do arény určeného formátu. Pomocí příkazů můžete vytvářet party s kamarády.

Hádám, že více už psát nemusím. Tak šup na server natrhnout nějakým hráčům zadek. :trumpSMILE:

Přeji příjemné hraní
Prochedary

Last edited: Před 28 dny

Každý pracovní den od 19:00 do 20:00 řeším maily, zprávy, platby, žádosti a stížnosti hráčů.

ManuallGamer
Uživatel

0 topics
2 posts

IGN: ManuallGamer
By ManuallGamer » Před 28 dny
Ahoj prochy nevím jak to mám psát do soukromé zprávy ad.. ale :D v 17:33 spadlo na survivalu 1.8 minimálně 12 lidem hra a pak i mne (vyhodila ze hry).
abys to věděl protože mi to myslí dobře a napadá mne že to bud byl restart serveru nebo to někdo úmyslně naplánoval
Hezký zbytek dne přeje :

ManuallGamer 

x 1

Ahoj Já jsem ManuallGamer mám rád hru Survival 1.8 (a Skyblock) ;-). Poradím,pomohu,prodám podobně podle návrhu,rád stavím,dělám i zakázky na materiál např.Sklo,Stone,písek,Nástroje(Ench.),Amor(Ench.) a tak dále je toho docela dost :D. Snad jste zde našli to co jste hledali pač mne momentálně co právě píšu už moc věcí nenapadá abych se zbytečně nerozepisoval :D.