Basic Land


Aktuálně je na serveru 58 online hráčů.

Připoj se pomocí IP adresy mc.basicland.cz

Aktuální novinky


Novinky týdne (1) Před 5 dny
Od dnešního dne měníme malinko formát psaní novinek. Soupis úprav bude pravidelně vycházet jednou týdně a seznamy budou číslovány.

Na serverech s Vote klíči a truhlami proběhl překlad do češtinyBylo odebráno pravidlo ohledně záměrného navyšování cen v obchodech, které upřímně řečeno ztrácelo smysl a spíše škodilo aktivním hráčům, kteří si v AH dělají reklamy tímto způsobem.

Přidali jsme nové způsoby plateb! PayPal, Paysafecard, kreditní karta a bankovní převod. Veškeré info najdete na www.basicland.cz/shop

Vzpomínáte si, jak jsme dávali perma bany za hacky na KitPvP? Všechny tyto bany byly smazány a máte tak druhou šanci, ale prosíme o zodpovědné chování.

U KitPvP ještě chvíli zůstaneme. Proběhlo zde nasazení nové IV sezóny, takže všechny coiny a ranky byly vyresetovány. Statistiky a kity Vám zůstaly.
Změnou si také prošel kit Viking a jeho vylepšení. Nyní by měla efektivita kitu odpovídat stanovené ceně.

Byl upraven také anticheat, aby se už nestávalo, že Vás vyhodí, pokud máte nějaký kit jako třeba Summoner apod. V případě setrvávajících problémů se nám ozvěte.SkyWars prošel kompletní aktualizací. Vymazali jsme méně hrané mapy nebo mapy, které nevyhovovaly této minihře a přidal i jednu novou. Některé odebrané mapy jako TNTMadness 2 nebo Magic se zase vrátí s tím, že prošli celkovou revizí, tak aby vyhovovaly standardům. O přidání nových map ale zase jindy. 

Bylo také nahlášeno několik bugu, jako třeba u kitu Flash na místo bot se objevovaly kalhoty. Dále jsme například odebrali enchant infinity z luku u kitu Hunter nebo odebrali kit TNTer, který se až moc podobal kitu Cannoner. Můžete zasílat návrhy na nový kit na email podpora@basicland.cz.

Změnili jsme na SkyWars, GetDown a KitPvP plugin, který zajišťoval 1.8 PvP. Starý plugin bugoval natrvalo armor některým hráčům, kteří poté vydrželi mnohem déle, než by měli a byli pomalu nesmrtelní. Z tohoto důvodu jsme sáhli po novém, který ovšem odebírá pouze cooldown, takže je to teď spíše takové semi 1.8 PvP. Tato změna běží už nějaký týden a stížnosti žádné nebyly, akorát zkušení pvpčkaři si toho všimli.Na Creative bylo přidané přehledné menu. Všichni víme, že právě zde hrají ti nejmladší hráči a nějaké menu zde už bylo opravdu potřeba. Můžete tak snadno změnit čas a počasí na pozemku, vymazat si inventář, změnit se v moba nebo entitu či si zapnout nějaký doplněk. Podobné menu bychom rádi přidali i na ostatní servery, které je nejen pro nováčky skvělým pomocníkem při orientaci na serveru.Přidali jsme také pro všechny hráče možnost si upravit armor stand dle libosti. Poslouží Vám k tomu nový plugin na editaci armor standu. Stačí držet v ruce flint a kliknout pravým pro otevření menu. Podrobný návod na použití můžete najít na forum http://basicland.cz/index.php….

Webové stránky konečně jedou komplet na HTTPS. Problém byly odkazy, které směřovaly na nezabezpečené weby. Provedly se také menší změny v responzivitě, a to pro mobilní zařízení.Na závěr Vám mohu prozradit, že v následujících týdnech se můžete těšit na další vylepšení Creative serveru nebo nové minihry, které Vám zpříštupníme v Beta verzi. Jedná se o The Bridge a 1v1. Držte nám palce. 

Přejeme příjemné prázdniny s Basic Landem.

Hrajte s námi,
Prochedary

Prochedary Zobrazit příspěvek »

Něco k úvodem:

Kamarádi, je to neuvěřitelné, ale celá polovina z přijatých emailů obdržela VIP ZDARMA :D Nečekali jsme, že bude takový problém s připsáním nicku ve hře...

Polovina z té poloviny nám ochotně napsala svá rodná čísla, datumy narození, jména, jména škol atd... :). Takže, ačkoliv jsme vděční za tu důvěru, tak pro příště si na to dejte pozor a alespoň začerněte :) Ochrana osobních udajů je důležitá. Pokud se nechcete jednoho dne ocitnout na ulici :) nebo v černé dodávce. Je to drsné, ale je to tak.

K samotnému průběhu soutěže...

Jsme rádi, že jsme mohli rozdat VIP a udělat vám začátek prázdniny příjemnější :). Rozdali jsme VIP více, než 150 lidem. Kdyby tato VIP měl jeden člověk, vystačilo by mu na krásné tři roky :).

Děkujeme za učast všem a přejeme hezké prázdniny!! :)

xXmartinekXx

P.S.: Bylo vás opravdu hodně, takže kdyby někdo poslal a nějakým omylem mu VIP nebylo přiděleno, tak se ozvěte.  :)
 
Basic Land - vysvědčení meme
 

Prochedary Zobrazit příspěvek »

Na tohle období se většina z vás určitě už nemohla dočkat celý rok až skončí školní povinnosti. My Vám to ještě zpříjemníme limitovanou akcí, která platí do nedělního večera 1. 7. 2018.

Každý z Vás, kdo nějaké dostal, pošlete svoje vysvědčení na email adresu vysvedceni@basicland.cz a dostanete od nás jako dárek časové VIP ZADARMO!
Druh a délka VIP se odvíjí z dosažených známek za druhé pololetí školního roku 2017/2018.
 
  • Samé jedničky - VIP Diamond na 7 dní
  • Prospěl s vyznamenáním - VIP Gold na 5 dní
  • Prospěl - VIP Gold na 3 dny
  • Neprospěl - VIP Iron na 3 dny

(GDPR) Vaše vysvědčení nebudou dále zpracovávána. Účel jejich zpracování je omezen pouze na udělení odměny. Vysvědčení mohou být doložena pouze zasláním emailu. Posláním emailu souhlasíš s tímto upozorněním.

Přejeme příjemné prázdniny s Basic Landem,
Prochedary
 
Basic Land - prazdniny2018

Prochedary Zobrazit příspěvek »

Na Skyblock a Survival serveru verze 1.12 jsme předělali Mystery hlavy. Můžete tak zase získávat nové hlavy do své sbírky.

Help menu na Lobby prošlo čistkou a je teď přehlednější. S touto změnou jsme také přesunuli všechny SMS tvary a VIP výhody z webu přímo do hry na Lobby. Na webu v záložce Shop naleznete pouze obecné informace.

Říkal tu někdo, že má málo coinu na SkyWars? Nyní můžete za Tokeny směnit Coiny SW klasickým příkazem /token shop, který už určitě znáte. Pozor, je tu jiný poměr směny než u ostatních serverů.

Na Skyblock serveru 1.8 i 1.12 proběhla aktualizace redstone obvodů na /warp redstone. Místnost byla už velmi dlouhou dobu neaktuální. Určitě se koukněte jak zdokonalit a zefektivnit své farmy.

Pravidla serveru se nově logicky rozdělili do skupin a nepůsobí teď jako jedna kupa nepřehledného textu. Díky tomu není problém si zjistit, na jak dlouho dostanete ban, než něco vyvedete.  A že ty bany za hacky jenom lítají...

Přeji příjemné hraní a pokud možno co nejlepší vysvědčení,
Prochedary

Mystery hlavy 1.12

Prochedary Zobrazit příspěvek »


MINECRAFT


mc.basicland.cz

Hlasuj za odměnu!


Hlasuj každé 2 hodiny


Hlasuj jednou denně

Hlasuj


Facebook


TeamSpeak 3

ts3.basicland.cz


Email

podpora(zavinac)basicland.cz


Instagram

@basicland.cz


Partneři

Jooble CZ hicoria-partner


Discord