Basic Land


Aktuálně je na serveru 25 online hráčů.

Připoj se pomocí IP adresy mc.basicland.cz

Aktuální novinky


Slimefun odstaven Před 3 dny
Na serveru Slimefun se určitým způsobem seknul plugin, díky kterému funguje tento server.

Pracujeme na jeho nápravě a doufáme v to, že se nám to podaří během několika dnů rozchodit. Nemůžeme ovšem vyloučit i ty horší varianty.

Prochedary

Prochedary Zobrazit příspěvek »

Nový web Před 12 dny
Přinášíme Vám tu po dlouhé době změnu v podobě webu a to celkem velkou.

Změny se netýkají pouze vzhledu, které jsou na první pohled znát. Někomu se design může líbit víc, někomu zase méně, ale to není úplně to důležité. Hlavním důvodem proč jsme se vrhli do nového webu, bylo přidání mnoha funkcí, které starší web postrádal nebo měl určité nedostatky.
 
  • Hráči si už nebudou moci dávat jakékoliv štítky jak se jim zachce. Nyní jsou přiřazeny adminským skupinám. Na starším systému se stávalo, že si někteří nastavili v přihláškách že jsou přijati a čekali, že je fakt přijmeme. Vtipné.
  • V profilech si můžete změnit a nastavit vlastní pozadí z daného výběru, který ještě rozšíříme! Návrhy na nové pozadí můžete posílat na mail, fb, insta či discord.
  • Štve Vás nějaký hráč? Není problém! Stačí si daný profil zablokovat a už Vás nebude moci kontaktovat.
  • Byl odebrán systém přátel, ale to nám vůbec nevadí, protože místo toho zde máte možnost posílat hromadné zprávy komukoliv se Vám zlíbí.
  • Stávalo se Vám, že jste psali příspěvek, ale po odeslání se Vám smazal? Tak to je teď minulost, protože nový systém podporuje mít otevřených počet stránek kolik jen budete chtít a o nic nepřijdete.
  • Pro nás adminy máme novou funkci pro zabanování účtu a IP, takže žádné spamy prosím. Pro většinu přestupku bude sloužit warn, ale nezkoušejte naší trpělivost. :P
  • U každého příspěvku máte možnost dávat like, dislike nebo uhm a vyjádřit tak svůj názor bez zbytečných slov.
To by byly zásadní novinky, které by nám měly zlepši fungování na našem serveru. :-)

Bohužel s novým webem si musíte své účty založit znova. Byla zde možnost přenést všechny účty, ale chtěli jsme začít s čistým štítem, protože většina účtu stejně byla neaktivních.

Na adrese http://old.basicland.cz/ je starý web, kde se ještě dořeší aktuální přihlášky a dotazy a po čase bude zrušen, aby se veškerá aktivita přenesla sem. Máte ještě tak možnost si překopírovat případné moto na svém profilu. :-) 

Berte zatím v potaz, že systém ještě není plně dodělaný a některé věci nemusí fungovat 100%. Předem upozorňuji, že funkce smajlíku v příspěvcích je zakázaná kvůli chybám a ještě ladíme rozlišení pro mobilní zařízení, kde se nedá scrollovat s menu.

Děkuji všem za věrnost a přeji příjemné hraní,
Prochedary

Prochedary Zobrazit příspěvek »

Přidali jsme třetí SkyWars TNT Madness mapu. Aréna je celkem pro 6 týmu po 3 hráčích. Zde nebudete mít problém uspokojit vaše choutky nechat vybuchovat TNT díky velké hrací ploše a spoustě TNT uprostřed arény.

Neprolomitelné klece! Po mnoha pokusech jsme našli nejlepší řešení jak opevnit klece tak, aby se z něj nějací "bugeři" nemohli dostat. Po stranách jsou bariéry, které už jen tak zničit nejdou.

Na obou modech Normal i Insane jsou teď všechny mapy stejné. Máte tak mnohem větší výběr map než když byly určené mapy pouze pro daný mod. TNTMadness mapy se nachází na obou modech.

Se systémem Tokenu jsme také přidali novou funkci, díky které získáte 2x počet Tokenu z miniher!Stačí si vyzvednou Booster na Lobby nebo Vote serveru. Odměnu si můžeš vyzvednou každý týden. Délka trvání Boosteru trvá celkem 3 hodiny. Za tu tento čas si můžeš snadněji vydělat Tokeny.

Provedli jsme také velkou změnu v ekonomice s Tokeny. Nově je poměr Tokenu a Dolaru na všech serverech 1:1. Dříve jste na většině serverech dostali pouze polovinu počtu Dolaru z celkového počtu Tokenu.

Přejeme příjemné hraní,
Prochedary

Basic Land - SkyWars TNTMadness

Prochedary Zobrazit příspěvek »

Šampionát Před 16 dny
Ve spolupráci s Minecraft Fakty CZ/SK jsme pro Vás vytvořili nabušený měsíc eventů o zajímavé ceny.

Každou středu a sobotu v 19:00 se bude konat event.

Každý event se bude zaměřovat na něco jiného. Jednou budou potřeba vaše skilly v parkoru, podruhé vědomostní znalosti a jindy zase schopnost postavit něco pěkného na dané téma za určitý čas.

Za každý vyhraný event dostanete body, kdy na konci měsíce vyhrají ti hráči, kteří nasbírali nejvíce bodů.

Speciálně vyzdvihnu Stavitelský turnej, který se bude konat 26.5 v sobotu, kde se nejhezčí stavby sdílí na naši FB stránku a proběhne veřejné hlasování o výherci.

Více informací najdete zde:
https://cz.minecraftfakty.cz/top/sampionat-mcfakty/

Celý seznam eventů najdete zde:
https://cz.minecraftfakty.cz/sampionat-rozpis/

Přejeme hodně štěstí v turnaji,
Prochedary

Basic Land - turnaj Minecraft Fakty CZ/SK

Prochedary Zobrazit příspěvek »

MINECRAFT


mc.basicland.cz

Hlasuj za odměnu!


Hlasuj každé 2 hodiny


Hlasuj jednou denně

Hlasuj


Facebook


TeamSpeak 3

ts3.basicland.cz


Email

podpora(zavinac)basicland.cz


Instagram

@basicland.cz


Partneři

Jooble CZ hicoria-partner mc-fakty


Discord