Prochedary
Majitel

125 postů
52 reputace

IGN: Prochedary
Od Prochedary » 3 měsíců

Nově jsem přidali whitelist Vanilla server na verzi 1.12 s PvP režimem 1.8. Pokud se chceš přidat do nové uzavřené komunity, tak si podej přihlášku na forum http://basicland.cz/forum/view_forum/?fid=43. Na serveru je minimum pluginu. Máme zde pouze LWC ochranu bez residencí.

Pozměnili jsme vzhled Lobby menu. Nyní zde můžete nají i odkazy na banlist, admin tým, pravidla a jiné. Servery byly umístěny doprostřed, a tak je menu hezky přehledné a neztratíte se v něm.

Vytvořili jsme novou subdoménu čistě pro banlist. Nyní v něm můžete lépe vyhledávat přesně co potřebujete. Minulý banlist byl v tomhle směru dost zaostalý a byla potřeba změna. Na úvodní stránce http://banlist.basicland.cz/ můžete vidět rozcestník se srandovními gify nebo vlevo nahoře klasické menu.

Přeji všem příjemné hraní
Prochedary

Lobby menu

Prochy? Dáš majitele pls?

iGniSsak
Technik

85 postů
25 reputace

IGN: iGniSsak
Od iGniSsak » 3 měsíců
[hvězdička_pro_radka]

MarvanCZ
Hráč

3 postů
5 reputace

IGN: MarvanCZ
Od MarvanCZ » 3 měsíců
Vskutku zajímavý update nové perfektní gui ve hře se mi líbí. Banlist je zajímavě propracovaný ty srandovní gify tomu dodávají zajímavou štávu. Na Vanilla serveru jsem nebyl takže nemohu posoudit co tam vše je ale myslím si že je to zajímavý krok v před. Dodatek k banlistu nevím zda je to už plný build ale možná bych změnil rozlišení zobrazení trestů příjde mi to moc roztáhnuté. Ale je to spíše jenom můj pocit. Každopádně hodně promakané. So good chlapci :* !!!

Gago_master
Hráč

4 postů
0 reputace

IGN: Gago_master
Od Gago_master » 3 měsíců
chcem nahlasit cheatera lebo dnes 25.7.2017 som hral murder a na lobby mureder bol so mnou patak ktory mal cheat ze velmi vysoko skakal neviem co to je za cheat

matuspatuss
Hráč

163 postů
30 reputace

IGN: matuspatuss
Od matuspatuss » 3 měsíců
Gago_master založ si vlastný topic

MaraCZSK7
Hráč

1 postů
0 reputace

IGN: MaraCZSK7