Prochedary
Majitel

146 postů
66 reputace

IGN: Prochedary
Od Prochedary » 4 měsíců
Nevíte si rady a potřebujte s něčím pomoct nebo vysvětlit?
Polož zde otázku ohledně daného serveru a my Ti ji zodpovíme

Prochy? Dáš majitele pls?

Khernn
Hráč

30 postů
7 reputace

IGN: Khernn
Od Khernn » 4 měsíců
Nazdar, chcel by som navrhnúť menšiu zmenu/úpravu a zároveň potrestanie hráča - WAXY, za totálne neférovú a podlú hru respektíve podvádzanie a to nasledujúcim štýlom. Postaví sa na kraj NoPvP zóny a akonáhle z tade nejaký hráč výjde trošku sa pohne a zabije ho zabehne po vedi a brekovnicou AA-12 sa odpáli na s5 čiže tam vôbec nie je šanca zabiť ho a je to svojím spôsobom podvádzanie a kedže nie je žiadna možnosť ako to sledovať navrhol by som zrušenie NoPvP zón proste by to bolo celé veľný svet prípadne ako bolo na Beta verzii vytvorená budova s NoPvP zónou z ktorej sa nedalo vychádzať ... svet je dosť veľký na to aby tam bolo vyhradené práve také miesto v ktorom sa nikto nemôže zabíjať a zároveň nemôže podvádzať vyššie spomenutým štýlom. A stavím sa, že takých hráčov je viac.. pozrite sa na štatistiky 3000 zabití 3 úmrtia .. to nie je normálne a následne ak by prešla táto úprava mohli by sa resetovať aj štatistiky. Ďakujem, za pochopenie, Khernn.

Titus
Hráč

1 postů
1 reputace

IGN: Titus
Od Titus » 4 měsíců
Ja suhlasim s Khernnom. Cloveku to lezie na nervy ked stale akonahle vyjde zo spawnu tak tam caka on plus neviem ci je dovolene enchant armory pretoze ako viem predtym mu Sakovk enchantnuty armor zhabal a teraz ho ma zase cize je este tazsie ho zabit.

matuspatuss
Hráč

175 postů
39 reputace

IGN: matuspatuss
Od matuspatuss » 4 měsíců
Je to iba Campenie robí to celý clan Sorority je to najlahší spôsob ako získať suroviny, je to naša taktika tak sa naučte brániť

rumbaldo
Hráč
A-Team
276 postů
77 reputace

IGN: rumbaldo
Od rumbaldo » 4 měsíců
Tiež sa mi to nepáči a príde mi to podlé , najlepšie by bolo , ak by sa spravil taký spawn , kde by sa to nedalo robiť a potom aby si takí ľudia nehonili svoje ego s tým, že koľko majú vecí aj peňazí takýmto zabíjaním , proste je to úbohé :/ .

Pokiaľ zneužívaš pravidlá, tak kamaráti nebudeme.

Prochedary
Majitel

146 postů
66 reputace

IGN: Prochedary
Od Prochedary » 4 měsíců
Ochrana spawnu se zvětšovat nebude. Existují jiné způsoby jak se ze spawnu dostat.

Prochy? Dáš majitele pls?

vlkrasty
Hráč

3 postů
0 reputace

IGN: vlkrasty
Od vlkrasty » 3 měsíců
ahoj prochy na zombie apocalypse jsem mel mit 72 vote key a 3 legendary key ale nejak se to smazalo vyresisto nejak pls

vlkrasty
Hráč

3 postů
0 reputace

IGN: vlkrasty
Od vlkrasty » 3 měsíců
skvely dostal jsem ban zato ze jsem a teamu rekl ze je na zombie apocalypse hacker ktery me zabil fakt skvely ban na 7 dni tohle se mi jeste nestalo na nejakem serveru -_-

dakdak
Hráč

5 postů
0 reputace

IGN: dakdak
Od dakdak » okolo 1 měsíce
Jak sa mám dostat co nejrychleji ze spawnu bez teho aby mne zabil nejaký hráč???????????????????ň

takto sem to skúšal asi/okolo 50X a nikdi sem sa odtát nedostal

Sakovka
Hráč

23 postů
15 reputace

IGN: Sakovka
Od Sakovka » okolo 1 měsíce
ak myslis minihru zobie tak prikazom /rt ktora ta portne randomne do mapy