Prochedary
Majitel

50 postů
16 reputace

IGN: Prochedary
Od Prochedary » 22 dny/dnů

Zachované záznamy o tom, jak to všechno začalo… – část první

26/7/2025 Stát Alabama, Tuscumbia – Laboratoř Biochemického inženýrství NBP

Subjekt X
Záznam No. 128

Do minulého týdne vše běželo tak, jak jsme si mysleli. Pokus o genetickou úpravu imunitního systému se zdál probíhat bez komplikací. Všechny virové i bakteriální choroby, které známe, se zdály být proti tomu bezmocné. Vypadalo to, že jsme konečně našli to, co jsme hledali. Vypadalo to, že konečně najdeme „Lék na všechno“. Pak se ale vše otočilo. U Subjektu X se začaly projevovat záchvaty vzteku. Nekontrolovatelné šílenství se postupem času nedalo ovládat. Z místnosti bylo a přes utěsněné dveře slyšet nářky bolesti a skřeky šílenství. Ten člověk, co měl být spásou lidstva, již není člověkem. Jeho kůže začíná blednout a bělma žloutnout. Na kůži jsou patrné viditelné skvrny vylité krve z podkožních vlásečnic a rozkládajícího se hemoglobinu. Ten pohled je strašlivý. Subjekt budeme dál pozorovat.

28/7/2025 Stát Alabama, Tuscumbia – Laboratoř Biochemického inženýrství NBP

Subjekt X
Záznam No. 129

Stav Subjektu se markantně zhoršil. Vypadá spíše jako mrtvý, než živý. Dále to nelze odkládat. Musíme zakročit a X zlikvidovat. Vypouštíme uspávací plyn, který by měl rychle zapůsobit. Subjekt poté zafixujeme a provedeme řadu testů. Právě vcházejí dva zřízenci dovnitř, aby X zabezpečili. Co se stalo potom, to nechce nikdo nikdy zažít.

Subjekt X, který do té doby ležel na zemi, přiskočil k prvnímu zřízenci a zakousl se mu ze strany do krku. Seběhlo se to tak rychle, že dveře do místnosti zůstaly otevřené… nestíháme už nic. Subjekt X je imunní vůči všem druhům plynů, které bychom mohli použít… Proboha… To snad ne! Jsou to jen 3 minuty, co X pokousal zřízence. Můj bože! Je to nakažlivé! Musím rychle informovat vedení o situaci… Do háje! Něco se dobývá dovnitř místnosti! Tohle jsme podělali. Jestli ta monstra uniknou, tak je s lidmi konec. Pokud to někdy někdo přečte, tak ať ví, že Miluju svojí ženu i dceru. Já tohle už nepřežiju, ale modlím se aby ony ano. Už je to tady..

Musíme zmizet! – Z deníku Sandy Johnsonové – část druhá

29/9/2025 Stát Alabama – Tábor přeživších, někde hluboko v lesích – Dva měsíce po začátku epidemie.

Jsem jako přízrak. Několik dní jsem nesnědla nic jiného než kus čokolády, která mi zbyla z poslední výpravy. Musím zůstat silná a postarat se o naší malou Alex. Ach zlato, kdybys viděl, co se teď děje… Doufám že jsi někde na živu a hledáš nás. Stále v to věřím! Že jednou budeme zase všichni spolu. Budeme sedět v létě u bazénu a dívat se, jak naše dcera roste do krásy. Byla by hrdá na tebe, svého otce, který se podílel na všech možných výzkumech, aby zachránil lidstvo. Ach Johne, chybíš nám… Teď jsme v bezpečí, ale nevíme co bude dál. Ve skupině je nás jen několik. Navíc už dochází jídlo a munice. Seržant a Mike vědí o nějakých starých dolech, později využívaných armádou, které jsou prý na výhodném místě. Snad je budeme moci použít jako základnu.

30/9/2025 Stát Alabama – Tábor přeživších, někde hluboko v lesích – Dva měsíce po začátku epidemie.

„Musíme pryč!“ blíží se sem! Zařval někdo tu noc. Byl tam hrozný zmatek. Zakrývala jsem Alex oči a utíkala s ní v náručí k autům. Řev motorů přehlušil skřeky živých mrtvých okolo. Pak se stala ta hrozná věc. Než jsme nabrali rychlost, jeden z mrtvých skočil dozadu na korbu a chňapl po Alex. Nevím co se stalo.. Nemohla jsem se hnout. Vždyť já ji použila jako štít!! A ona to teď nepřežije. Blesklo mi hlavou. Kdyby nebylo Mika, tak jsme mrtvé obě.

Seržant Kruger byl proti tomu, aby šla s námi. Chtěl ji zastřelit… V zájmu komunity. Ten chlap bojoval v Afghanistánu – Je to zabiják bez citů. Jde z něj fakt strach. Už držel pistoli Alex u hlavy… A já zase nic. Jako matka, co chrání svojí dceru jsem selhala!!! Ach.. Pak zasáhl Mike a podruhé ji zachránil. Dorazili jsme do komplexu, kam jsme měli namířeno. Díky bohu zde zbylo dost vybavení, střelivo a hlavně jídlo. Při nouzovém přesunu jsme ztratili tři členy naší komunity… Dost nám to řídne. Z původních sedmatřiceti už je nás osmadvacet. Tahle zkurvená zombie nemoc.. Kolik už stála životů.. (Dál je stránka rozmáčená slzami a nečitelná)

1/10/2025 Stát Alabama – Prázdný vojenský komplex – nová základna přeživších, Zdravotka

Alex se neprobouzí a její stav se zhoršuje.

3/10/2025 Stát Alabama – Prázdný vojenský komplex – nová základna přeživších, Zdravotka

Alex naposled vydechla… Nemám muže a nemám dítě… Ukončím tohle šílenství! Ze svědectví Poručíka Mika: „Dočista se uzavřela po tom neštěstí s Alex. Nevycházela ze stanu. Pak jednoho dne jsme uslyšeli střelbu. Našli jsme jí s Glockem v ruce. Tak skončila svůj zničený život…“

Prochy? Dáš majitele pls?