Prochedary
Admin

Prochedary
64 topics
171 posts

IGN: Prochedary
by Prochedary » Před 12 dny

Na server dorazilo opravdu velké množství hráčů a překonalo to i naše největší očekávání.

Na eventu bylo více jak 180 hráčů! Padnul také nový rekord 465 online hráčů na celém serveru. Poslední rekord jsme překonali téměř o 60 online hráčů. Děkuji všem hráčům, kteří se zúčastnili eventu nebo se jen připojili na serveru.

Počet lidí na streamu byl také vynikající s více jak 70 sledujícími. Záznam můžete najít na www.youtube.com/basicland.

Rozdali jsme odměny v celkové hodnotě více jak 5000Kč a 2000Kč od Hicoria.com + na konci streamu jsme se rozhodli mimo náramky losovat i o BL tričko.

Téměř všechny odměny už byly rozdány. Pouze hráči Cierox z mega eventu a ze streamu xFGxSezzy_ CZ a 1tappingg se neozvali. Prosím napište nám pro vyzvednutí odměny.

Zde už je seznam nejlepších hráčů mega eventu, výherci náramku, kreditů a trička.
https://basicland.cz/files/megaevent_vyherci.pdf

Doufám, že jste si všichni oslavu 5 let užili. Až do 10.11 ještě budou probíhat menší eventy, kdy Ti nejaktivnější hráči dostanou ještě speciální odměnu.

S pozdravem
Prochedary

x 2

Pondělí až čtvrtek od 20:00 do 21:30 řeším aktivně maily, zprávy, platby, žádosti a stížnosti hráčů.

Mimo tyto hodiny řeším technickou stránku serveru, marketing, vedení týmu a jiné. Mám také soukromý život jako práci, přítelkyni, povinnosti v domácnosti a svoje koníčky. Prosím, respektujte vyhrazený čas.

NaturesRunnnn
Uživatel

1 topics
3 posts

IGN: NaturesRunnnn
by NaturesRunnnn » Před 10 dny

Dobrý, den prominte že píšu sem ale nevěděl jsem kam mám psát problémy takže co se mi stalo, 

chtěl jsem se připojit na server ale moje heslo mi nejde možná jsem mho zapoměl mohli by jste mi změnit heslo a poslat mi ho na email:

Wafflebabe123@seznam.cz

tam mi pošlete to heslo díky, moc

NaturesRunnnn
Uživatel

1 topics
3 posts

IGN: NaturesRunnnn
by NaturesRunnnn » Před 10 dny

prominte nenapsal jsem můj nick takže můj nick je NaturesRunn 

Prochedary
Admin

Prochedary
64 topics
171 posts

IGN: Prochedary
by Prochedary » Před 10 dny

Vyřešeno

Pondělí až čtvrtek od 20:00 do 21:30 řeším aktivně maily, zprávy, platby, žádosti a stížnosti hráčů.

Mimo tyto hodiny řeším technickou stránku serveru, marketing, vedení týmu a jiné. Mám také soukromý život jako práci, přítelkyni, povinnosti v domácnosti a svoje koníčky. Prosím, respektujte vyhrazený čas.