Plachetnice
Admin

2 topics
107 posts

IGN: Plachetnice
by Plachetnice » Před 18 dny

Ahoj, umíš stavět a chtěl by sis přivydělat pár tokenů za práci? Přihlaš se do našeho teamu stavitelů a předveď co dokážeš! Přihlaš se na webu, klikni na forum a najdeš tam přihlášku na webu.

Přeji hodně štěstí,
TonCZ

x 2

• Instagram - @plachetnice_bl
• Email - plachetnicemc@gmail.com
Dále mě najdete na našem TeamSpeaku nebo na našem serveru.

bz_zd
Uživatel

1 topics
3 posts

IGN: bz_zd
by bz_zd » Před 17 dny

Prezývka na MC: bz_zd

Meno:  Roland Lackner

Vek: 19

Minecraft hrám asi 4 roky

Na BasicLande hrám den a pol, ale chcem hrať strašne dlho kedže tento server je strašne super

Nápomocný som tak, že ak niekto niečo nemá, nejaké blocky alebo náradie, strašne rád im to dám, a nechcem sa to nič, a ak potrebujú pomôcť stavať na ich Islande, tak prídem a pomôžem veci vždy beriem svoje.

Na MC strávim denne asi 6 hodín, najaktivnejší som: Piatok, Sobota a Nedeľa

Discord: Afkej#0827

Facebook: Bobo Bobo, profilovka na BMX

Bol som majitel serveru dávnejšie, tak poznám tie základné príkazy veľmi dobre

Som pohodový chlapec, nemám nervy, som príjemný na hráčov, nenádavam, len občas...ale to asi každý

Som chlapec z košíc, rád jazdím na BMX, jazdím 5 rokov, a to je môj koníček už tak dlho. Strašne ma to baví a chcel by som niekedy byť niekde vyššie a jazdiť niečo iné ako len MSR na slovensku.

Chcel by som prispieť tým že si zakúpim Emerald VIP, a budem to tak robiť, lebo viem že to je dobrá vec a dávam peniaze na dobrý server...a chcem by som ešte pomôcť aby na servery neboli hackery, jedného som nahlásil, lebo bol to normálny hráč a mal fly...

Ano viem to rozoznať

Najčastejšie hrám Skyblock to hrávam vždy je to sranda a baví ma to

Mal som vlastný server, alebo bol som aj Builder a aj Yutuber aj helper

x 1

Markombat
Uživatel

1 topics
4 posts

IGN: Markombat
by Markombat » Před 17 dny
  • Přezdívka na serveru: Markombat
  • Jméno a příjmení: Petr Kutiš
  • Věk: 15
  • Jak dlouho hraješ Minecraft?: Přibližně 7 let
  • Jak dlouho hraješ na Basic Landu?: Od roku 2017
  • Jsi ostatním hráčům nápomocný?: Ano jsem, alespoň se v to nejvíce snažím.
  • Kolik hodin denně strávíš na serveru, jaké dny a v kolik hodin jsi nejaktivnější?: Průměrně 4-5 hodin nejvíce aktivní jsem v sobotu a v neděli kde dokážu strávit na serveru klidně i 10 hodin.
  • Discord: _BooMxMaN_#2497 
  • Facebook: Péťa Kutiš
  • Jak moc dobře znáš základní příkazy hráče a všech funkci serveru?: Znám ¾ příkazů které by měl Hráč/E-Team dobře vědět, a všech funkcí na serveru se teprve učím ale jsem na dobré cestě.
  • Povaha a charakter? Tak povahově jsem nápomocný a někdy i nervní ale jinak jsem v pohodě a charakteristicky, dokážu se s lidma dobře dorozumívat a dokážu jim hodně pomoci když jsou v nouzi.
  • Napiš pár vět o sobě, volném čase a svých koníčcích. Tak pár vět o sobě noo kde bych začal tak tady třeba. Jsem průměrný kluk který dokáže udělat srandu a nebo jí taky znepříjemnit ale dokážu uklidnit člověka co je toxic a bez toho aby dostal ban/mute, jinak jsem komunikativní někdy toxic ale to je jen minutové. Moje koníčky jsou poslouchání písniček, hraní pc her, nastavování ts3, nastavování minecraft serverů, ale mimo domácích věcí hraju florbal, Někdy fotbal s kamarádami ale teď budu mít útrum protože venku je moc velká zima.
  • Čím bys chtěl přispět nebo už přispěl na server? Na server bych chtěl přispět nějakýma mapama na eventy či pomáhání Eventerům na mapách.
  • Umíš rozeznat hráče od hackera? Ano
  • Jaké servery na Basic Landu hraješ nejčastěji a kde se nejvíce orientuješ? Survival 1.12, Eventy: Anni, a herní eventy které pořádají Eventeři, KitBattle, a Zombie Apocalipsu
  • Byl jsi už někdy na nějaké serveru v admin týmu? Ano byl již hodněkrát dokázal jsem se dostat z Zk.Helpera na Vedení stačilo na to 3 roky dřiny a práce.
  • Proč bys měl být přijatý (Rozepiš se více.)? Tak chtěl bych klukům docela dost pomoct protože si zaslouží pomoct za všelijaké práce co udělali za veškeré eventy. Hlavně dokážu udělat příjemnou náladu a dobrou náladu i ve stavění nového eventu či hraní nějakého toho survivalu. Do E-Teamu chci abych pomohl né abych zneužil práv.
  • Máš nějaké nápady na eventy? (Rozepiš se více do podrobna, každý nápad. Pozor - měl by jsi nápad umět postavět a popřípadě naprogramovat. Nedávej tu výhry.)
  • Ano na BLMT - BasicLand má Talent již s klukama se snažíme dohodnout kdy to uděláme aby jsme měli všichni čas.

S pozdravem a přáním krásného večera váš Markombat jinak známo jako _BooMxMaN_.

Last edited: Před 17 dny x 1

TREM_27
Moderator+

1 topics
48 posts

IGN: TREM_27
by TREM_27 » Před 17 dny

Nábory pište do náborové sekce do jednotlivých částí jako podle toho kam se hlásíte... - Builder [Otevřen]

- Eventer [Otevřen]

- Helper  [Otevřen]

Lépe se v tom potom hledá a hodnotí dané přihlášky... a také zde nikdo nevidí vaši přihlášku kromě AT... 

S Pozdravem 

TREM_27

Last edited: Před 17 dny

[Iniciátor] TREM_27 
Každý den mě můžete najít na serveru a v případě že budete potřebovat pomoc nebo vyřešit problém (či bugy na eventech) mi určitě napište a rád vám pomůžu nebo problém vyřeším...  :)

Basicland je nej!! ;)