Prochedary
Admin

Prochedary
Joined: Před 1 rokem
59 topics
159 posts

IGN: Prochedary
by Prochedary » Před 22 dny
Díky naším novým správcům jsme předělali vzhled hlavních pluginů (residence, essentials, reakce), tak aby ladil se zbytkem serveru. Aktualizace proběhla na všech hlavních serverech. Do budoucna se plánuje v tomhle i nadále pokračovat (Auction House, Skyblock, ...).
 
Proběhla také menší úprava menu na Lobby a přidali jsme armor standy na spawnech Survival serverů.
 
Builder Wexid pro Vás postavil dvě nové arény na SkyWars. Jedná se o mapy House 1v1 a Chrome pro 4 hráče. Díky tomu jsme zcela zaplnili současné místo pro cedulky na spawnu SkyWars, takže uvidíme, co bude dál.
 
V blízko době proběhne reset end světů na všech Survivalech a bude probíhat pravidelně v určitém časovém intervalu, který se ještě musí stanovit.
 
V minulých týdnech probíhala aktivní práce na optimalizacích serveru. Systémy byly přesunuty na všechny hlavní servery. Například plugin, který Vám zobrazuje maximální počet tiles entit v chunku a nemůžete to překročit.
 
Na závěr jenom dodám, že se nám blíží oslava 5 let od založení Basic Landu, takže můžete čekat velké věci! Přesněji 19.10.2019 je ono datum, ale nachystané události budou trvat minimálně po dobu jednoho týdne.
 
Přeji příjemné hraní
Prochedary
 
 
 Last edited: Před 22 dny

Pondělí až čtvrtek od 20:00 do 21:30 řeším aktivně maily, zprávy, platby, žádosti a stížnosti hráčů.

Mimo tyto hodiny řeším technickou stránku serveru, marketing, vedení týmu a jiné. Mám také soukromý život jako práci, přítelkyni, povinnosti v domácnosti a svoje koníčky. Prosím, respektujte vyhrazený čas.