Prochedary_
Admin

Prochedary_
47 topics
99 posts

IGN: Prochedary_
by Prochedary_ » Před 2 měsíci

Dnes od rána měl hosting Hicoria.com technické problémy, o kterých jsem už informoval. Přestaly nám fungovat některé funkce MC serveru, které se ale vyřešily pouhým restartem.

Bohužel ale jedno z našich VPS vykazovalo v ovládacím panelu neaktivitu a nešlo ho restartovat. VPS přesto ale jako takové stále fungovalo. Máme na něm Skyblock a Survival servery.

Využil jsem tedy možnosti a stáhl dnešní ranní zálohy serveru, kdyby se něco pokazilo. A ono se opravdu pokazilo.

Bylo mi sděleno, že došlo k poruše jednoho z hlavních serveru hostingu Hicoria.com a že se pracuje na opravách. Bohužel obnova disku se jim nepovedla. Byla nám tedy nahraná asi 6 dní stará záloha celého VPS.

Ráno jsem bohužel nestačil stáhnout zálohy od všech serverů. Kolem 13. hodiny se přístup k VPS přerušil úplně.

To znamená, že Survival 1.8 a Survival 1.12 bude vrácen o těch 6 dní zpět. Na servery Survival 1.13, Skyblock 1.8 a 1.12 budou nahrány moje stáhnuté zálohy z dnešního rána, takže tady budou ztráty minimální.

Servery s největší pravděpodobností poběží až zítra kvůli nahrávání zálohy, které mají několik GB a s mou rychlostí uploadu to chvíli zabere.

Hráči, kteří přišli o stavby na Survivalu 1.8 a 1.12 mohou požádat vedení o vrácení staveb pomocí pluginu Core Protect. Databáze zůstala nedotčena. Bohužel inventáře ani money Vám nemáme jak vrátit.

Mějte prosím trpělivost a nespamujte zbytečně všechny členy atýmu. Žádostí o vrácení bude hodně a členu vedení je jen několik.

S pozdravem
Prochedary

EDIT 20:35

Změna! A pro tentorkát příjemná. Nakonec se povedlo hostingu obnovit disk, takže o nic nepřijdete. :smiley: Servery už zase běží. 

Přeji příjmené hraní
Prochedary

Last edited: Před 2 měsíci

Pondělí až čtvrtek od 20:00 do 21:30 řeším aktivně maily, zprávy, platby, žádosti a stížnosti hráčů.

Mimo tyto hodiny řeším technickou stránku serveru, marketing, vedení týmu a jiné. Mám také soukromý život jako práci, přítelkyni, povinnosti v domácnosti a svoje koníčky. Prosím, respektujte vyhrazený čas.