Plachetnice
Admin

1 topics
97 posts

IGN: Plachetnice
by Plachetnice » Před 12 dny

Vzhledem k aktuálně nízkému počtu členů AT, jsme se rozhodli pro navýšení našich počtů! Z tohoto důvodu hledáme každého, kdo bude splňovat podmínky pro přijetí a bude mít zájem pomoci serveru i hráčům a chuť se do tohoto zapojit. Všechny dobrovolníky žádáme o vyplnění přihlášky na našem fóru v sekci náborů (Nezapomeňte se zaregistrovat a přihlásit, jinak sekci náborů neuvidíte) podle tam uvedeného vzoru a těšíme se na Vás v dalším kole pohovorů!

Předem přeji hodně štěstí zúčastněným,
Plachetnice

Last edited: Před 11 dny x 12 | x 1

• Instagram - @plachetnice_bl
• Email - plachetnicemc@gmail.com
Dále mě najdete na našem TeamSpeaku nebo na našem serveru.

Minepet
Uživatel

1 topics
3 posts

IGN: Minepet
by Minepet » Před 3 dny

Ahoj já se jmenuji Jan Růžička na serveru se jmenuji Minepet je mi 16 let můj discord je HanesLP #4959 na facebooku se jmenuji Jan Růžička na pozadí mám pole selfie fotku týpek s brýlemi červený triko. Toto je jeden z mých odkazů na mé stavby https://imgur.com/mFNARqZ https://imgur.com/IY1zDef mám dva oblíbený typy staveb možná víc uvidím je to starověký domy i klidně hrady a modern nevadími ani meadivel ale nevihledávám ho. Chodím na TS3 docela často mám docela přijatelný mikrák ale bydlím na vesnici 500 m ode mě je letiště a skoro furt lítají a mám notebook mikrofon. Umím základy ve WorldEdite ale ty dva názvy jsem nikdy neslyšel. No mám jeden nejoblíbenější styl staveb malé domy ale i větší objekty a co mě nejvíce baví tak to je interiér ten je nejlepší. Byl jsem builder na GPlay není to Qplay ale Gplay a ještě jsem byl na serveru starmajn denně tam je 20-30 lidí denně. Jsem rapl na lidi kteří se mi zprominutí serou do cesty a stavějí mi něco co se mi nelíbí ale jinak jsem týmový hráč snažím se být ve skupině pozitivní když se neěco stane ve stylu někdo odstranil tuto stavbu tak bud chodím za podporou a nebo za někým s vyšším postavením než jsem já aby se s tím dalo vypořádat. Na vašem serveru očekávám nějaký další minihry jako je třeba Technik Survival nebo něco takovýho. Chtěl bych změnit na serveru protože tam hodně hraju zombie apocalypsu odstranit ty malý zombíky do nich se prakticky nedá strafit takže rip. To je asi vše doufám že tam není moc pravopisných chyb kdyby jo tak to prosím omluvte. Díky za pochopení:D

Minepet
Uživatel

1 topics
3 posts

IGN: Minepet
by Minepet » Před 3 dny

VZOR PŘIHLÁŠKY

• Přezdívka na serveru:
  • Jméno a příjmení:
  • Věk:
  • Discord:
  • Facebook:
  • Odkazy na fotky tvých staveb (http://imgur.com):
  • Chodíš na TS3 (Funkční mikrofon)?
  • Umíš v následujících pluginech (WorldEdit, VoxelSniper, GoBrush)?
  • Styly které stavíš (medieval, fantasy, modern, gothic, steampunk, oriental...)?
  • Specializuješ se na nějakou určitou část stavění (Styl)?
  • Byl jsi už někdy na nějaké serveru v builder týmu (popř na jakém)?
  • Popiš svůj charakter vlastnosti (pracovitý, týmový hráč...)?
  • Co naopak očekáváš od našeho serveru?
  • Co by jsi u nás chtěl v budoucnu zlepšit?

Ahoj já se jmenuji Jan Růžička na serveru se jmenuji Minepet je mi 16 let můj discord je HanesLP #4959 na facebooku se jmenuji Jan Růžička na pozadí mám pole selfie fotku týpek s brýlemi červený triko. Toto je jeden z mých odkazů na mé stavby https://imgur.com/mFNARqZ https://imgur.com/IY1zDef mám dva oblíbený typy staveb možná víc uvidím je to starověký domy i klidně hrady a modern nevadími ani meadivel ale nevihledávám ho. Chodím na TS3 docela často mám docela přijatelný mikrák ale bydlím na vesnici 500 m ode mě je letiště a skoro furt lítají a mám notebook mikrofon. Umím základy ve WorldEdite ale ty dva názvy jsem nikdy neslyšel. No mám jeden nejoblíbenější styl staveb malé domy ale i větší objekty a co mě nejvíce baví tak to je interiér ten je nejlepší. Byl jsem builder na GPlay není to Qplay ale Gplay a ještě jsem byl na serveru starmajn denně tam je 20-30 lidí denně. Jsem rapl na lidi kteří se mi zprominutí serou do cesty a stavějí mi něco co se mi nelíbí ale jinak jsem týmový hráč snažím se být ve skupině pozitivní když se neěco stane ve stylu někdo odstranil tuto stavbu tak bud chodím za podporou a nebo za někým s vyšším postavením než jsem já aby se s tím dalo vypořádat. Na vašem serveru očekávám nějaký další minihry jako je třeba Technik Survival nebo něco takovýho. Chtěl bych změnit na serveru protože tam hodně hraju zombie apocalypsu odstranit ty malý zombíky do nich se prakticky nedá strafit takže rip. To je asi vše doufám že tam není moc pravopisných chyb kdyby jo tak to prosím omluvte. Díky za pochopení:D

TREM_27
Moderator

1 topics
25 posts

IGN: TREM_27
by TREM_27 » Před 2 dny

přesuňte do Builder Sekce... 

Last edited: Před 2 dny

[Eventer] TREM_27 

Každý den mě můžete najít na serveru a v případě že budete potřebovat pomoc nebo vyřešit problém (či bugy na eventech) mi určitě napište a rád vám pomůžu nebo problém vyřeším...  :)

Basicland je nej!! ;) 

DamiPRO_PvP
Uživatel

13 topics
75 posts

IGN: DamiPRO_PvP
by DamiPRO_PvP » Před 2 dny

No ako neviem či ti je 16 :D Orientácia na forum, chyby, (nehovorím, že každý vie gramatiku, ale na 16 rokov by si mohol mať úroveň) a stavby, také stavajú hráči pod 11 rokov :D Len názor....

mamhlad
Uživatel

1 topics
2 posts

IGN: mamhlad
by mamhlad » Před 2 dny

UŽ STAČÍ JEN SLOVO - NEVIHLEDÁVÁM JE -  UŽ VIM ŽE MU 16 NENÍ :D.

DamiPRO_PvP
Uživatel

13 topics
75 posts

IGN: DamiPRO_PvP
by DamiPRO_PvP » Před 1 dnem

Myslíš, že to, že som Slovák znamená, že neviem česky? :D Nebudem tu zvyšovať ego a písať ďalšie jazyky, z ktorých niečo ovládam...

BeZza03
Moderator

1 topics
3 posts

IGN: BeZza03
by BeZza03 » Před 1 dnem

1) Není to v builder sekci

2) Hrozny chyby při psaní 

3) Stavby nic moc..

Jen můj názor ????

Budeš chtít pomoc? Stačí napsat zprávu.???? 

AKTIVNÍ:

Discord, TeamSpeak3, Minecraft