Prochedary
Admin

Prochedary
49 topics
134 posts

IGN: Prochedary
by Prochedary » Před 1 měsícem
V poslední době byly neustálé problémy se Skyblock 1.12. Většinu problémů se podařilo vyřešit, ale plynulost serveru prostě nezlepšíme jen tak. Rozhodlo se o migraci serveru na stroj s lepším taktem CPU. Bohužel ani tohle nepomohlo a přemýšlel jsem, co dál se serverem.

Dospěl jsem k závěru, že se musí vytvořit nový Skyblock server. Hezky zase od nuly. Stávájící server byl přehlcen obřími ostrovy s giga trapkami. Někdy stačilo, aby se připojil jeden takový hráč a najednou to pocítil celý server. Je to taky už zase pěkný čas od posledního wipe a navíc jsou prázdniny, takže ideální doba.

Tímto bych Vás chtěl pozvat na nový Skyblock 1.12 server. Nový server se moc neliší od toho starého. Opravilo se nebo pozměnilo několik věcí, ale nic extra zásadního. Je to ale nový začátek a začátky jsou vždy pěkné. Přesun věcí na nový server není možný!

Starý Skyblock se odsunul na druhou kolej. Server slouží pouze na dohrání a nelze na něm zakládat nové ostrovy. Minimálně do konce roka počítám s jeho uzavřením. Připojíte se na něj klasicky z Lobby, kde v menu najdete tři Skyblock servery.

Přeji příjemné hraní,
Prochedary

Pondělí až čtvrtek od 20:00 do 21:30 řeším aktivně maily, zprávy, platby, žádosti a stížnosti hráčů.

Mimo tyto hodiny řeším technickou stránku serveru, marketing, vedení týmu a jiné. Mám také soukromý život jako práci, přítelkyni, povinnosti v domácnosti a svoje koníčky. Prosím, respektujte vyhrazený čas.