Prochedary
Admin

Prochedary
Joined: Před 1 rokem
64 topics
171 posts

IGN: Prochedary
by Prochedary » Před 4 měsíci
VIP hráči mohou nově využívat nové efekty - Traily.
 
Jedná se o efekty, které se zobrazují při chůzi. Funkce je přidaná na všech minihrách! Hry díky tomu vypadají efektněji. Máte možnost si vybrat hned z celého menu efektů. Podle dosavadních reakcí se novinka rychle stala velmi oblíbenou mezi hráči.
 
Na KitPvP proběhla změna tabulky. Nově uvidíte status expů a kolik potřebujete do dalšího levelu ještě xp. Změnil se taky způsob zobrazování HP hráčů a to nad Váš hotbar s nickem protivníka. Byl přidán item zbrazující Vaše statistiky a achievementy a obecně byly přidány nové statistiky.
 
Včera 29.7.2019 se konal Annihilation event o Gold VIP, které vyhrál hráč Fushi50. Tímto bych mu chtěl pogratulovat. Event byl co se týče návštěvnosti hráčů velmi úspěšný, proto můžete očekávat další podobné eventy. Na serveru bylo téměř 360 hráčů a velmi si toho vážíme.
 
Přeji hodně štěstí i ostatním hráčů při dalších eventech.
 
S pozdravem
Prochedary
 
 
 Last edited: Před 4 měsíci x 1

Pondělí až čtvrtek od 20:00 do 21:30 řeším aktivně maily, zprávy, platby, žádosti a stížnosti hráčů.

Mimo tyto hodiny řeším technickou stránku serveru, marketing, vedení týmu a jiné. Mám také soukromý život jako práci, přítelkyni, povinnosti v domácnosti a svoje koníčky. Prosím, respektujte vyhrazený čas.